SPIN

Spektakl komediowy „Obóz przetrwania”

Aneta Borkowska wtorek, 7 maja 2024, 09:28 Kultura

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 17 maja (piątek) o godz. 19. do sali „Podlasie” na spektakl komediowy „Obóz przetrwania”.

Spektakl stworzony przez twórców spektaklu „Żona do adopcji”! Świat sknerowatego księgowego Ludwika, jego przyjaciół – Waldka i Mariusza, oraz uwodzicielskiej Moniki, połączony jest w rewolucyjnej produkcji teatralnej, która wciągnie Cię w ekscytujący wir przygody!

Ludwik i jego przyjaciele nie poddają się, mimo że diagnoza brzmi jak wyrok śmierci. Postanawiają wykorzystać każdy moment życia, zmierzyć się z niebezpieczeństwami na poligonie i w lesie, odkrywając wewnętrzne pokłady siły. Wkracza Monika, atrakcyjna „generałowa”, która doda emocji i wyzwań. Czy rywalizacja zastąpi współpracę? Czy kłótnie przeważą nad kumpelską zgodą? Przyjaciele muszą nauczyć się działać razem, by przetrwać i odnaleźć sens w przyjaźni. Niezapomniana obsada, w tym Magda Wróbel, Marek Pituch, Jakub Wons i Michał Rolnicki, gwarantuje wrażenia na długo.

Reżyserem tego wyjątkowego spektaklu jest Jakub Ehrlich, który zapewnia pełne emocji sceny i zaskakujące zwroty akcji. Doprawione muzyką Szymona Suchonia, to widowisko przeniesie Cię w wir intensywnych doznań i przybliży sens prawdziwej przyjaźni. Nie przegap okazji, aby być częścią tego spektakularnego doświadczenia! Bilety dostępne już teraz, więc zarezerwuj swoje miejsce na „Obozie Przetrwania” i pozwól się porwać tej niezwykłej podróży!

Bilety w cenie 90 zł do nabycia online na stronie kupbilecik.pl oraz biletyna.pl

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.