SPIN

Regulamin komentarzy

§1. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych czytelników, forumowiczów, ale także w trosce o poziom dyskusji moderowane lub usuwane w całości będą komentarze, które:

1) wzywają do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagują przemoc w świecie
rzeczywistym,
2) będą pomówieniami,
3) nie są zgodne z polskim prawem,
4) są nie na temat i mają celowo wywołać kłótnię (trolling),
5) zawierają słowa powszechnie uważane za wulgarne,
6) są obraźliwe dla innych osób,
7) są próbą (krypto)reklamy innego medium, firm,
8) wskazują wyłącznie literówki w artykule,
9) nie są w języku polskim.

Usunięty fragment komentarza będzie wyglądał następująco:  (…)

§2. W przypadku, gdy nickiem w komentarzu będą adresy stron internetowych, nazwy firm, innych serwisów i portali lub zwroty z par. 1 ust. 1-7 powyższego Regulaminu nick zostanie usunięty bez moderowania lub usuwania treści komentarza.

§3. Administrator zastrzega sobie prawo do blokowania uczestnictwa w dyskusji w stosunku do osób naruszających w sposób notoryczny postanowienia par. 1 ust. 1-7 powyższego Regulaminu.

§4. Komentarz publikujesz wyłącznie na własną odpowiedzialność. Spin.siedlce.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez czytelników w ramach komentarzy.

§5. Serwer www portalu loguje adres IP. SPIN może przekazać go sądowi, prokuraturze, policji i innym uprawnionym organom państwa na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań.

§6. Usunięcie lub modyfikacja komentarza jest możliwa tylko i wyłącznie po mailowym skontaktowaniu się z administracją portalu. W wiadomości należy podać link do tekstu, pod którym został umieszczony komentarz, treść komentarza a także adres IP, z którego został wysłany.

§7. Moderacja nie odbywa się w czasie rzeczywistym, komentarze mogą być akceptowane po kilku godzinach.

§8. Regulamin obowiązuje od momentu jego opublikowania. SPIN zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na tej stronie.