SPIN

Otwórz dziecku drogę do najlepszej pracy

Aneta Borkowska czwartek, 23 sierpnia 2012, 08:45 Siedlce, Wydarzenia

Już 5 września startują zajęcia w SZKOLE MATEMATYKI 2plus2 przy ulicy Sokołowskiej 23 (III piętro, nr. lokalu 10)  w Siedlcach, gdzie swoje zdolności matematyczne mogą doskonalić dzieci i młodzież od 4 do 19 roku życia.

„Zapraszamy na lekcję każdego ucznia, który potrzebuje dodatkowych zajęć matematycznych. Pracujemy zarówno z uczniami, którzy mają zaległości, jak i z prymusami. Program szkoły został tak stworzony, aby rozwinąć zdolności matematyczne dzieci w każdym wieku i na każdym poziomie” – mówi współzałożyciel szkoły Paweł Ryćko.

Pracodawcy coraz częściej poszukują osób mających wiedzę i kompetencje matematyczne. Mimo to, matematyka wciąż odstrasza wielu uczniów. Decyzja o ponownym wprowadzeniu matematyki na maturę obowiązkową była m.in. podyktowana potrzebami rynku pracy.

Jak przyznają sami nauczyciele, tradycyjna nauka matematyki w szkole to gonitwa – rozbudowany program wciśnięty w bloki lekcyjne – to nauka męcząca, mało efektywna. Nie ma w niej czasu na indywidualną pracę z uczniem. Uczniowie na egzaminach dobrze radzą sobie z zadaniami o małym stopniu złożoności, ale już zadania, gdzie wymagana jest odpowiednia strategia rozwiązania, umiejętność analizowania i interpretowania problemów matematycznych są dla nich dużym problemem.

Jak wynika z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń przeprowadzonego przez Sedlak & Sedlak, osoby zawodowo związane z naukami ścisłymi (m.in. kariera w biznesie, branży finansowej, ubezpieczeniowej, informatycznej, edukacyjnej) zarabiają około 4 tys. zł brutto. Największym atutem SZKOŁY MATEMATYKI 2plus2 jest indywidualna praca z nauczycielem nad dokładnie takim materiałem, jakiego uczeń potrzebuje.

Współzałożycielka szkoła, Justyna Jagoda dodaje: „Kolejnym atutem jest cena: proponujemy naukę wydajniejszą, a tańszą niż korepetycje. W ramach jednej opłaty miesięcznej można przychodzić do nas standardowo 8 godzin zegarowych w miesiącu. Dodatkowe 8 może być wykorzystywane w zależności od potrzeb co nie zwiększa opłaty za zajęcia. Ponadto, rodzice są dokładnie informowani o postępach w nauce – co miesiąc otrzymują szczegółowe raporty na temat swoich dzieci.”

Ogólnopolska SZKOŁA MATEMATYKI 2plus2 posiada rekomendację Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz tytuł „Miejsce Odkrywania Talentów”. Została założona 2 lata temu w Szczecinie, gdzie obecnie prowadzi zajęcia w 3 lokalizacjach. W Polsce działa już 19 szkół, co plasuje 2plus2 jako największą szkołę edukacji pozaszkolnej w kraju.

Nowi uczniowie mają możliwość skorzystania z dwóch darmowych lekcji próbnych, a kto zapisze się w na zajęcia w dniach od 03.09.2012 roku do 22.09.2012 roku dostanie kupon rabatowy o wartości 10 zł.

SZKOŁA MATEMATYKI 2plus2 działa w Siedlcach  przy:
adres: ul. Sokołowskiej 23.  tel. +48 504 586 914,
godziny otwarcia: od 16 do 19 od poniedziałku do piątku.
strona internetowa: www.2plus2.edu.pl

Artykuł sponsorowany

Możliwość komentowania jest wyłączona.