SPIN

Wygraj kurs fotograficzny w AP Edukacja

Aneta Borkowska piątek, 24 sierpnia 2012, 11:38 Siedlce, Wydarzenia

Lubisz robić zdjęcia? Chcesz pogłębić swoją wiedzę i z amatora zmienić się w profesjonalistę? Wystarczy, że weźmiesz udział w konkursie organizowanym przez AP Edukacja i wygrasz kurs fotograficzny o wartości 700 zł. Do wygrania również inne cenne nagrody.

Pierwsza osoba, która wyśle odpowie na pytanie: Jaki jest numer telefonu do AP Edukacja w Siedlcach wygrywa kurs fotograficzny: o wartości 700 zł.
Kolejne osoby otrzymają rabat o wartości 30% i 20% i 10%. Liczba kuponów rabatowych ograniczona, więc trzeba się spieszyć.

Konkurs rusza od jutra (25 sierpnia) o godz. 9.

AP Edukacja zajmuje się profesjonalnym kształceniem ogólnokształcącym, zawodowym i specjalistycznym. Prowadzi Dwuletnie i Roczne Szkoły Policealne, Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych, Gimnazjum dla Dorosłych, Kursy Zawodowe, Językowe i Maturalne oraz Centrum Szkoleniowe, szkolenia dla firm i administracji publicznej.

AP Edukacja powstała z myślą o tych, którzy w przyjaznej atmosferze chcą zdobyć wykształcenie. Spośród innych szkół wyróżniają się bardzo bogatą ofertą, która obejmuje ponad 100 kierunków nauczania. Zatrudniają tylko fachowców w swojej dziedzinie, dlatego wykładowcy mają wysokie kwalifikacje zawodowe i niezbędne uprawnienia pedagogiczne.

AP Edukacja jest nowoczesną szkołą, która dobrze rozumie i którą można polubić!

Artykuł sponsorowany

Możliwość komentowania jest wyłączona.