SPIN

Wzorcownia, sklep w którym sam decydujesz, ile płacisz ZDJĘCIA

Aneta Borkowska piątek, 4 kwietnia 2014, 22:02 Siedlce

Zara, Bershka czy Pull&Bear w cenie 30, 20, a nawet 10 zł? Od dzisiaj jest to w Siedlcach możliwe dzięki otwartej właśnie Wzorocowni, czyli sklepu z końcówkami kolekcji znanych marek odzieżowych. Cena danej rzeczy zależy od dnia tygodnia oraz od tego w jakim kolorze jest na nim klips.

– W naszym sklepie ceny często są niższe nawet o 80 procent od cen wyjściowych, przy czym każdego dnia są inne, więc klienci sami decydują ile za daną rzecz chcą zapłacić. W praktyce wygląda to tak, że jednego dnia sukienka kosztuje 150 złotych, a kilka dni później już 40. Ryzyko polega tylko na tym, czy dana rzecz nie zostanie kupiona przez kogoś innego wcześniej – mówi właścicielka sklepu.

Sklep, który mieści się przy ulicy 11 listopada 3 jest dla wszystkich, gdyż na wieszakach znajdują się ubrania zarówno dla młodych, dorosłych jak i dzieci i bez względu na płeć. W tej chwili dostępne są wiosenno-letnie kolekcje z poprzedniego sezonu.
– Są u nas ubrania, buty oraz przepiękne torebki. Wszystko to w doskonałej jakości przy niskiej cenie. Dlatego taka formuła sprzedaży bardzo się sprawdza i myślę, że klienci w Siedlcach szybko przekonają się, że warto do nas zajrzeć – dodaje właścicielka.

Na wszystkich kupujących czekała dzisiaj niespodzianka, a dokładnie konkurs na najlepszą stylizację. Każdy chętny został sfotografowany i autor najlepszej stylizacji otrzyma zwrot kosztów za zrobione zakupy. Wyniki zostaną ogłoszone już jutro.

artykuł sponsorowany

Cała fotorelacja

Możliwość komentowania jest wyłączona.