SPIN

WIELKI TEST JĘZYKA ANGIELSKIEGO – po raz pierwszy w Siedlcach!

Aneta Borkowska środa, 3 września 2014, 21:37 Siedlce

reklama test

WIELKI TEST JĘZYKA ANGIELSKIEGO – po raz pierwszy w Siedlcach! Czy miasto Siedlce zna angielski? TAK! Udowodnijmy to!       

14 września 2014 Siedlce i pozostałe 76 miast Polski ogarnie szał testowania. W auli Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego (ul. Żytnia 39) o godzinie 11:00 mieszkańcy naszego miasta będą mogli wziąć udział w Wielkim Teście Języka Angielskiego.

Centrum Językowe BROADWAY postanowiło dołączyć do akcji testowania Polaków jako organizator lokalny naszego miasta.  „Chcemy promować naukę języka angielskiego, umożliwić mieszkańcom bezpłatne sprawdzenie kompetencji języka angielskiego oraz udowodnić, że miasto Siedlce zna angielski.” – mówi Marta Czarnocka, właściciel Centrum Językowego BROADWAY.

Jest to już trzecia edycja wydarzenia w Polsce a pierwsza w Siedlcach. W 2014 roku raz pierwszy WTJA powstanie we współpracy z ETS Global, co oznacza, że Siedlczanie będą mieli jedyną i niepowtarzalną okazję bezpłatnego przetestowania się przy pomocy fragmentów najbardziej prestiżowych egzaminów na świecie!

Misją WTJA jest promowanie potrzeby kształcenia językowego. To wydarzenie ma uświadamiać Polakom, że angielski jest w tej chwili podstawą samorozwoju i osiągnięcia sukcesów zawodowych. Znajomość tego języka otwiera dostęp do wszelkiej potrzebnej wiedzy. Wielki Test Języka Angielskiego ma również na celu wyrównywanie szans. Dzięki tej społecznej inicjatywie istnieje coroczna możliwość bezpłatnego sprawdzenia swoich kompetencji językowych przez Polaków (kontrolowanie samorozwoju językowego).

Przyjdź z rodziną! Baw się z nami! Wygrywaj nagrody!

WTJA jest przeznaczony dla osób od 8 roku życia, także w imprezie mogą uczestniczyć całe rodziny. Dzieci ze szkoły podstawowej piszą test w formie łamigłówek językowych. Pozostałe osoby piszą test, który w przybliżeniu określi ich poziom językowy według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego, opracowanego przez Radę Europy. Mniej więcej tydzień po napisaniu Testu uczestniczy otrzymają swój wynik wraz z opisem poziomu. Uśredniony wynik dla miasta Siedlce zostanie podany do publicznej wiadomości w mediach. Wszyscy uczestniczy Testu otrzymają również certyfikat potwierdzający znajomość języka angielskiego.

W imprezie wezmą również udział znani i lubiani mieszkańcy naszego miasta, między innymi dwóch piłkarzy Pogoni Siedlce.

Zarejestruj się bezpłatnie na www.miastosiedlce.znaangielski.pl i weź udział w konkursach organizowanych w ramach WTJA w Siedlcach. Na zwycięzców czeka wiele nagród, w tym karnet na mecze naszej drużyny w rundzie jesiennej.

źródło: Centrum Językowe BROADWAY (reklama)

Możliwość komentowania jest wyłączona.