SPIN

OCZAMI KOBIET: „Panny młode” – wygraj bilety

Aneta Borkowska niedziela, 23 listopada 2014, 19:06 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

„Panny młode” nie wyważają drzwi, nie próbują odkrywać nowych prawd i nie objawią nam innego punktu widzenia na stare problemy. Zamiast tego reżyserka oferuje widzom zwyczajną historię, z którą na całym świecie identyfikować się będą mogły setki tysięcy osób. Prosty język filmowej opowieści, czytelne emocje i bohaterowie przypominający osoby spotykane na ulicy: to są klucze do sukcesu (Marcin Pietrzyk/fimweb „Być razem, osobno”)

W najbliższą środę (26 listopada) o godz. 19. w NoveKino na ekranie zobaczymy kolejny film z cyklu „Oczami Kobiet”. Tym razem będzie to dramat „Panny młode”.

Krawcowa Nutsa poślubia Goga, ojca swoich dzieci. Ceremonia jest krótka, ponieważ Goga jest w więzieniu, w którym będzie przebywał przez kolejne sześć lat. Poślubiając go, Nutsa uzyskuje prawo do widzenia z mężem raz w miesiącu. Jej dzieci nie chcą jej towarzyszyć w comiesięcznych wizytach, ponieważ ojciec stał się im całkowicie obcy. Pewnego dnia w pracy, Nutsa spotyka innego mężczyznę.

reżyseria: Tinatin Kajrishvili,
scenariusz: Tinatin Kajrishvili, Dato Chubinishvili,
aktorzy: Mari Kitia, Giorgi Maskharashvili, Giorgi Makharadze,
gatunek: dramat,
kraj produkcji: Francja, Gruzja,
rok produkcji: 2014,
czas trwania: 94 minuty,

Każdy kto chce zdobyć bilet musi wysłać wiadomość korzystając z zakładki „KONTAKT” i podać tytuł filmu. Jedno zgłoszenie na jeden film. !!!Nie zapomnij podać numeru swojego telefonu oraz imienia i nazwiska!!!

źródło: NoveKino Siedlce (reklama) / filmweb

Możliwość komentowania jest wyłączona.