SPIN

Występ Kabaretu pod Wyrwigroszem

Aneta Borkowska wtorek, 20 stycznia 2015, 09:13 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

kabaret caly

Miejski Ośrodek Kultury wraz z Agencją Artystyczną „Joanna” zaprasza 6 lutego o godz. 20. do Sali „Podlasie” na występ Kabaretu pod Wyrwigroszem.

Krakowski Kabaret pod Wyrwigroszem to jeden z najpopularniejszych kabaretów w Polsce. Występuje w czwórkę: Beata Rybarska, Andrzej Kozłowski, Maurycy Polaski, Łukasz Rybarski. W procesie twórczym uczestniczy także Tomasz Olbratowski, dziennikarz – satyryk z radia RMF FM.

W najnowszym, tegorocznym programie Kabaretu pod Wyrwigroszem – “Variaté” znajdą się najnowsze skecze, monologi i piosenki. Błyskawiczne tempo programu, szereg inteligentnych skojarzeń i mnóstwo dowcipnych aktualności stanowią o jego powodzeniu na estradach całego kraju. Spotkanie z Kabaretem pod Wyrwigroszem to absolutna gwarancja śmiesznie spędzonego wieczoru.

Czas trwania programu to prawie 2 godziny,
Cena biletu wynosi 50 zł,

Indywidualnie bilety można nabyć w Alltravel.pl przy ul. Bp. Świrskiego 40; (25) 632-48-38 w Siedlcach  na stronie www.biletynakabarety.pl Zamówienia zbiorowe przyjmowane są pod numerem  tel. (41) 361-80-47 lub 792-028-034
Bilety wraz z fakturą dostarczone będą na miejsce pod wskazany adres, płatność za faktury do uzgodnienia.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

źródło: MOK (reklama)

Możliwość komentowania jest wyłączona.