SPIN

Happysad w „Podlasiu” – PRZYPOMINAMY

Aneta Borkowska poniedziałek, 9 lutego 2015, 09:20 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

happysad

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 22 lutego (niedziela) o godz. 19. do Sali Widowiskowej „Podlasie” na koncert zespołu Happysad „Jakby nie było jutra tour”.

Dwa lata po bardzo dobrze przyjętym złotym krążku „Ciepło/Zimno“, Happysad wydaje w wytwórni Mystic nowy album „Jakby nie było jutra“ i wyrusza w promującą go trasę koncertową. Aktualny materiał zrealizowany został po raz pierwszy z Marcinem Borsem. W nagraniach instrumentów klawiszowych zespół wspierał Maciej Ramisz, który poznał się z muzykami podczas zeszłorocznego konkursu na cover utworu Happysad. Maciej wystąpił ze swoją wersją Kostuchny w łódzkiej Dekomresji i tak rozpoczęła się ich wspólna znajomość. Pojawi się na scenie jako szósty członek zespołu.

O samym nagrywaniu płyty muzycy piszą: „Włożyliśmy w nią ogromne pokłady emocji i siły. Pracowaliśmy na zabój, późnymi godzinami, wychodząc ze studia wczesnym rankiem, wbrew naszym biologicznym zegarom. Jakby nie było jutra“.

Podczas trasy zespół zaprezentuje na pewno cały nowy materiał oraz przekrój przez dotychczasowy dorobek.

Ruszyła przedsprzedaż biletów. Bilety w cenie 45 zł w przedsprzedaży oraz 55 zł w dniu koncertu do nabycia w kasach MOK przy ul. Pułaskiego 6 oraz Sienkiewicza 63.

źródło: MOK (reklama)

Możliwość komentowania jest wyłączona.