SPIN

Od jutra w NoveKino Siedlce cztery nowości

Aneta Borkowska czwartek, 19 lutego 2015, 23:48 Kultura

NoveKino Siedlce zaprasza wszystkich miłośników kina na cztery nowości, które będzie można oglądać na ekranach już 20 lutego. Na kinomaniaków czekać będą filmy: „Tajne służby”, „Loft” oraz „Anioł śmierci” oraz „Snajper”.

Tajne służby

Ekranizacja kultowej serii opowieści rysunkowych Marka Millara. Nagrodzony Oscarem Colin Firth („Jak zostać królem”) w roli doświadczonego agenta służb specjalnych, który bierze pod swoje skrzydła ambitnego żółtodzioba. W pozostałych rolach: dwukrotny laureat Oscara Michael Caine („Mroczny rycerz”, „Incepcja”), Taron Egerton, nominowany do Oscara Samuel L. Jackson („Pulp Fiction”, „Avengers”), niezapominany Luke Skywalker z oryginalnej trylogii „Gwiezdne wojny” Mark Hamill i Mark Strong („Wróg numer jeden”, „Szpieg”).

reżyseria: Matthew Vaughn,
scenariusz: Matthew Vaughn, Jane Goldman,
aktorzy: Taron Egerton, Colin Firth, Samuel L. Jackson,
gatunek: akcja/thriller,
kraj produkcji: USA, Wielka Brytania,
rok produkcji: 2015,
czas trwania: 129 minut,

Loft

Remake belgijskiego thrillera z 2008 roku o tym samym tytule. Za kamerą reżyser oryginału, Erik Van Looy, a w głównych rolach m.in. James Marsden, Wentworth Miller, Eric Stonestreet oraz Karl Urban.

reżyseria: Erik Van Looy,
scenariusz: Wesley Strick,
aktorzy: Karl Urban, James Marsden, Wentworth Miller,
gatunek: thriller,
kraj produkcji: USA,
rok produkcji: 2014,
czas trwania: 108 minut,

Anioł Śmierci

Podczas zamachów w Londynie nauczycielki Eve Parkins (Phoebe Fox) i Jean Hogg (Helen McCrory) prowadzą akcję ewakuacyjną dzieci uratowanych w czasie wojny. Wraz z ocalałymi udają się daleko za miasto, do odległej wioski Crythin Gifford. Kobiety wraz z maluchami zamieszkują w wielkiej posiadłości Marsh House, położonej na węgorzowych bagnach. Eve szybko zdaje sobie sprawę, że nie są oni jedynymi mieszkańcami domu. Im dłużej przebywają w posiadłości, tym więcej przerażających, zagrażających bezpieczeństwu oraz życiu dzieci zdarzeń ma miejsce wkoło nich. Kobiecie z pomocą przychodzi pilot Harry Burnstow (Jeremy Irvine). Razem robią wszystko co możliwe, by ochronić dzieci i odkryć prawdę o tajemniczej, odzianej w czerń kobiecie.

reżyseria: Tom Harper,
scenariusz: Jon Croker,
aktorzy: Phoebe Fox, Jeremy Irvine, Helen McCrory,
gatunek: dramat/horror,
kraj produkcji: Wielka Brytania,
rok produkcji: 2015,
czas trwania: 98 minut,

Snajper

Jako wysłany do Iraku członek elitarnej jednostki Navy SEALs Chris Kyle (Bradley Cooper) ma tylko jedną misję – chronić swoich towarzyszy broni. Swoją precyzją ratuje niezliczoną ilość żołnierzy na polu bitwy. W miarę jak opowieści o jego czynach rozpowszechniają się, zyskuje sobie miano „legendy”. Reputacja Kyle’a rośnie także za liniami wroga. Powstańcy uznają snajpera za ważny cel i wyznaczają nagrodę za jego głowę. Największym wyzwaniem w życiu Chrisa jest jednak pozostanie mężem i ojcem dla rodziny, od której dzieli go pół świata. Pomimo niebezpieczeństw i rozłąki z bliskimi, Chris odbywa cztery zmiany w Iraku. Jednak po powrocie do żony Tayi (Sienna Miller) i dzieci zdaje sobie sprawę, że nie pozostawi wojny za sobą.

reżyseria: Clint Eastwood,
scenariusz: Jason Hall,
aktorzy: Bradley Cooper, Sienna Miller, Luke Grimes,
gatunek: akcja/biograficzny,
kraj produkcji: USA,
rok produkcji: 2014,
czas trwania: 134 minuty,

źródło: NoveKino Siedlce (reklama)

Możliwość komentowania jest wyłączona.