SPIN

OCZAMI KOBIET: „Gloria”

Aneta Borkowska czwartek, 12 marca 2015, 18:41 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

Czy można poukładać swoje życie na nowo, gdy człowiek nie jest już taki młody, gdy osiąga pewną dojrzałość wiekową? Sebastián Lelio – reżyser przekonuje w filmie, że osoby dojrzałe mają niegasnącą chęć życia, co daje widzowi ogromną satysfakcję z oglądania Glorii.

NoveKino Siedlce zaprasza w najbliższą środę (18 marca) na kolejny film w cyklu Oczami Kobiet. Tym razem będzie to dramat „Gloria”.

Gloria (Paulina García) to atrakcyjna kobieta w średnim wieku. Mieszka sama, z dziećmi widuje się rzadko, ale regularnie odwiedza dancingi. Spędza tam miło czas, choć zazwyczaj stroni od towarzystwa mężczyzn. Jej nastawienie się zmienia, gdy jednej z tanecznych nocy na parkiecie pojawia się Rodolfo (Sergio Hernández). Czarujący dżentelmen sprawia, że Gloria nabiera ochoty na płomienny romans. W tym wiarygodnym psychologicznie, przepięknie skomponowanym i zagranym filmie motorem napędowym akcji są emocje. Melancholia w życiu Glorii splata się więc z beztroską zabawą, miłość z rozczarowaniem, a obojętność z niegasnącą chęcią życia.

reżyseria: Sebastián Lelio,
scenariusz: Sebastián Lelio, Gonzalo Maza,
aktorzy: Paulina Garcia, Sergio Hernández, Diego Fontecilla,
gatunek: dramat,
kraj produkcji: Hiszpania, Chile,
rok produkcji: 2013,
czas trwania: 110 minut,

Partnerem wieczoru będzie Strefa Piękna działająca przy Klonowa Spa&Sport Twoja odNova w Siedlcach. Po seansie zainteresowane Panie otrzymają manicure VINYLUX w prezencie.

źródło: NoveKino Siedlce (reklama)

Możliwość komentowania jest wyłączona.