SPIN

Trzy nowości w NoveKino od piątku

Aneta Borkowska poniedziałek, 23 marca 2015, 17:38 Kultura

NoveKino Siedlce zaprasza wszystkich miłośników kina na trzy nowości, które będzie można oglądać na ekranach już 27 marca. Na kinomaniaków czekać będą filmy: „Doonby: Każdy jest kimś”, „Gunman: Odkupienie” oraz „Oculus”.

„Doonby: Każdy jest kimś”

Przystojny włóczęga Sam (John Schneider) porzuca przeszłość i wsiada do międzypaństwowego autobusu w małym miasteczku w Teksasie, by następnie znaleźć pracę w barze Country Blues Leroy. Przez swój śpiew staje się popularny w nowym miejscu pracy, co skutecznie przyciąga uwagę Laury (Jenn Gotzon), pięknej ale rozpieszczonej córki miejscowego lekarza Cyrusa Reapera (Joe Estevez). Mieszkańcy zaczęli kwestionować nagłe przybycie, oraz motywy Sama, po tym jak zauważono, że Sam wydaje się być zawsze w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie, aby zapobiec katastrofom w mieście. Kim jest Sam Doonby?

reżyseria: Peter M. Mackenzie,
aktorzy: John Schneider, Ernie Hudson, Jenn Gotzon,
gatunek: dramat,
kraj produkcji: USA,
rok produkcji: 2013,
czas trwania: 97 minut,

„Gunman: Odkupienie”

John Terrier (Sean Penn) pracował kiedyś jako likwidator dla amerykańskich służb. Teraz sam stał się celem grupy wykwalifikowanych morderców, którzy ścigają go od afrykańskiej dżungli, poprzez ulice Londynu, aż po tętniącą życiem Barcelonę. Terrier, by przetrwać i ocalić ukochaną, musi pokonać jedną z najpotężniejszych organizacji współczesnego świata. Wie doskonale, że w tym świecie nie liczy się prawo, ani moralność. Wygrywają silniejsi i bardziej bezwzględni.

reżyseria: Pierre Morel,
scenariusz: Pete Travis, Don MacPherson,
aktorzy: Sean Penn, Idris Elba, Ray Winstone,
gatunek: akcja/thriller,
kraj produkcji: Francja, Hiszpania, USA,
rok produkcji: 2015,
czas trwania: 115 minut,

„Oculus”

Rodzeństwo spotyka się po latach od strasznej śmierci rodziców. Dziewczyna jest przekonana, że za traumatyczne wydarzenia w ich życiu odpowiada demoniczne lustro, które wisiało kiedyś w gabinecie ojca. Namawia brata, żeby to sprawdzić.
Kiedy zamykają się w domu ze złowrogim lustrem, „koszmar nie ustępuje ani na chwilę” (Bloody Disgusting). Opanowane przez złego ducha lustro igra z ich umysłami wciągając widzów w przerażającą historię. „Mrożąca krew w żyłach atmosfera” (The Guardian) sprawia, że gdy dwójka bohaterów poddaje się manipulacjom demonicznego oculusa, także widzowie stają się jego ofiarami…

reżyseria: Mike Flanagan,
scenariusz: Mike Flanagan, Jeff Howard,
aktorzy: Karen Gillan, Brenton Thwaites, Katee Sackhoff,
gatunek: horror,
kraj produkcji: USA,
rok produkcji: 2013,
czas trwania: 103 minuty,

źródło: NoveKino Siedlce (reklama)

Możliwość komentowania jest wyłączona.