SPIN

OCZAMI KOBIET: „Ze wszystkich sił”

Aneta Borkowska sobota, 28 marca 2015, 23:07 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

Piękna, wzruszająca i zabawna historia, w której kładzie się nacisk na siłę więzi rodzinnych. Widz wyjdzie z kina gotowy, by kochać innych. NoveKino Siedlce na seans zaprasza 8 kwietnia o godzinie. 19. na kolejną odsłonę cyklu Oczami Kobiety. Tym razem widzowie zobaczą dramat „Ze wszystkich sił”.

Niepełnosprawny nastolatek, Julien, chcąc zbliżyć się do ojca, wpada na pomysł wzięcia udziału w triatlonie. Poczucie humoru i urok osobisty cechują 17-letka, który z powodu porażenia mózgowego przykutego do wózka inwalidzkiego. Film bawi i wzrusza, a malowniczo położony dom na tle górskiego krajobrazu wzbudza w widzu tajemniczą tęsknotę…

reżyseria: Nils Tavernier,
scenariusz: Nils Tavernier, Laurent Bertoni, Pierre Leyssieux,
aktorzy: Jacques Gamblin, Alexandra Lamy, Fabien Héraud,
gatunek: dramat/sportowy,
kraj produkcji: Belgia, Francja,
rok produkcji: 2013,
czas trwania: 86 minut,

Gościem Oczami Kobiet tego wieczoru będzie Dariusz Rzewuski – niepełnosprawny sportowiec grający w tenisa stołowego, od wielu lat członek kadry Polski (Stowarzyszenie Sportowe Osób Niepełnosprawnych „Start”), który ma na swoim koncie kilka medali mistrzowskich. Widzom opowie o apetycie na życie, przeciwnościach, które pokonuje z uśmiechem, miłości i własnych marzeniach o sportowym sukcesie.

Firma Dermedic podaruje tego wieczoru wszystkim uczestnikom spotkania próbki swoich kosmetyków.

źródło: NoveKino Siedlce (reklama)

Możliwość komentowania jest wyłączona.