SPIN

Krzysztof Krawczyk – „Bo jesteś Ty”

Aneta Borkowska poniedziałek, 30 marca 2015, 20:34 Aktualnie, Kultura, Zapowiedzi kulturalne

krzysztof_krafczyk_spin_mok

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 16 kwietnia (czwartek) o godz. 19. do Sali Widowiskowej „Podlasie” na koncert Krzysztofa Krawczyka z zespołem „Bo jesteś Ty”.

Bogatej dyskografii Krawczyka nie trzeba nikomu przypominać. Na ten koncert po prostu trzeba przyjść! Będzie to szansa na przypomnienie sobie największych hitów – zwłaszcza, że  artysta obchodził nie tak dawno jubileusz 50-lecia pracy na scenie.

Krzysztof Krawczyk to artysta obdarzony charyzmatycznym barytonowym głosem, gitarzysta, kompozytor, wokalista zespołu Trubadurzy. W pierwszej połowie lat 70-tych rozpoczął karierę solową. W 2000 roku wystąpił przed Ojcem Świętym podczas pielgrzymki narodowej na Placu Świętego Piotra. W 2001 artysta wraz z Goranem Bregoviciem nagrali płytę „Daj mi drugie życie”, a w roku 2002 jego płyta „Bo jesteś ty” nagrana z Andrzejem Smolikiem stała się platynową.

Znane przeboje Krzysztofa Krawczyka to „Parostatek”, „Rysunek na szkle”, „Byle było tak”, „Jak minął dzień”, „Pamiętam ciebie z tamtych lat”, „To, co dał nam świat”, „Ostatni raz zatańczysz ze mną”, „Za tobą pójdę jak na bal”, „Życia mała garść”, „Mój przyjacielu”, „Bo jesteś ty”, „Trudno tak” (w duecie z Edytą Bartosiewicz) czy „Gdy nam śpiewał Elvis Presley”.

Bilety w cenie 50 zł do nabycia w kasach MOK przy ul. Pułaskiego 6 oraz Sienkiewicza 63.

źródło: MOK (reklama)

Możliwość komentowania jest wyłączona.