SPIN

Koncert Studia Piosenki

Aneta Borkowska czwartek, 9 kwietnia 2015, 10:15 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 15 kwietnia o godz. 18. do Sali Białej na koncert Studia Piosenki. Wstęp wolny – ilość miejsc ograniczona.

Zbliża się najpiękniejsza pora roku – wiosna, pełna radości i słońca. Wokaliści Studia Piosenki, działającego przy Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach, w radosnych nastrojach pragną powitać wiosnę a Państwa zaprosić na Wiosenny Koncert. W programie usłyszymy m. in.  piosenki z repertuaru zespołu Gawęda, Akademii Pana Kleksa czy Majki Jeżowskiej.

Od 2011 roku Zespół prowadzi Edyta Wójcik. Nauka śpiewu prowadzona jest w trzech grupach wiekowych. Oprócz nauki śpiewu prowadzone są również zajęcia z dykcji, intonacji, ćwiczenia rytmiczne oraz ruch sceniczny – czyli wszystkie umiejętności, aby w przyszłości zostać Gwiazdą Estrady. Młodzi piosenkarze biorą udział w licznych imprezach i koncertach. Zespół współpracuje również z zespołami tanecznymi: MP Dance i FTN LUZ.  Członkowie Studia Piosenki próbują swych sił również w programach telewizyjnych, takich jak: „Od przedszkola do Opola”, „Idol” czy „Szansa na Sukces”.

źródło: MOK (reklama)

Możliwość komentowania jest wyłączona.