SPIN

„Wierzby” Arkadiusza Włodarczyka

Aneta Borkowska wtorek, 14 kwietnia 2015, 09:25 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza  23 kwietnia o godz. 18. do Galeria Fotografii FOKUS na wernisaż wystawy Arkadiusza Włodarczyka „Wierzby”.  Wystawa czynna będzie do 22 maja. 

O czym szumią wierzby – obecnie tak mało dostrzegane, a przecież od wielu lat nieodłącznie wpisane w mazowiecki czy podlaski pejzaż, były wręcz kultywowane, dawały natchnienie, są wyjątkowe, romantyczne i piękne. Z każdym rokiem znikają znad brzegów rzek, dróg czy pól. Stąd próba ocalenia od zapomnienia, krótka historia przemijającej przyrody. Na wystawę złożyły się zdjęcia z ostatnich 5 lat.

wierzby2

Arkadiusz Włodarczyk – urodził się w 1973 r. w Warszawie. Fotografią zaczął zajmować się w wieku 15 lat. Od 8 lat jego pasją stała się fotografia przyrodnicza. Najczęściej odwiedza, szczególnie mu bliskie, okolice nadbużańskie. Od 5 lat jest członkiem Grupy Twórczej FOTOGRAM. Jego zdjęcia publikowane były w miesięczniku „Kraina Bugu”. Współpracował z przychodniami „Centrum” w zakresie fotografii reklamowej. Debiutował wystawą indywidualną „Nadmorskie Impresje” w Galerii „w Bramie” MOK w Siedlcach. Dwukrotny laureat konkursu „Pociąg do Ekologii”, uczestnik wystaw zbiorowych w Galerii Fotografii FOKUS.

źródło: MOK (reklama)

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.