SPIN

OCZAMI KOBIET: „To właśnie seks”

Aneta Borkowska czwartek, 16 kwietnia 2015, 22:07 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

NoveKino Siedlce na seans zaprasza 22 kwietnia o godzinie. 19. na kolejną odsłonę cyklu Oczami Kobiety. Tym razem widzowie zobaczą komedię „To właśnie seks”.

Podobno najlepszym lekarstwem na nudę w związku jest odrobina pikanterii w sypialni. Jednak dzielenie się erotycznymi pomysłami może przynieść wyjątkowo zabawne skutki. Bo co zrobić, gdy on za bardzo wciągnie się w zabawę w przebieranki? Albo gdy ona osiąga rozkosz, tylko wtedy, kiedy doprowadzi go do płaczu? I co się stało ze starym, dobrym seksem? Zwyczajne pary i ich niezwykłe łóżkowe perypetie. Przebojowa komedia o seksualnych fantazjach i o nas samych.

reżyseria: Josh Lawson
scenariusz: Josh Lawson,
aktorzy: Bojana Novakovic, Josh Lawson, Damon Herriman,
gatunek: komedia,
kraj produkcji: Australia,
rok produkcji: 2014,
czas trwania: 95 minut,

Na seans zaprasza również Marzena Myślińska reprezentująca Centrum Dietetyki Siedlce – zajmujące się edukacją i indywidualnymi konsultacjami żywieniowymi. Widzowie Oczami Kobiet  będą mieli jedyną okazję skorzystania bezpłatnie z urządzenia medycznego Javon IOI 353. Służy ono do przeprowadzenia analizy składu masy ciała oraz ustalenia kaloryczności stosowanej diety. Wśród widzów zostanie również rozlosowana atrakcyjna nagroda ufundowana przez Centrum Dietetyki Siedlce.

źródło: NoveKino Siedlce (reklama)

Możliwość komentowania jest wyłączona.