SPIN

Sieć Sklepów TOPAZ MARKETEM ROKU 2015

Aneta Borkowska poniedziałek, 18 maja 2015, 19:05 Aktualnie

Miło jest nam Państwa poinformować, że już po raz czwarty Sieć Sklepów TOPAZ zwyciężyła w konkursie „Market Roku”, a czterokrotna wygrana w tej prestiżowej i ogólnopolskiej rywalizacji to wydarzenie bez precedensu.

Zwłaszcza, że konkurencja jest bardzo silna, a jury weryfikuje zgłoszenia z całego kraju. Nasza obsługa, asortyment i wygląd placówek handlowych uzyskały najwyższe oceny, pozostawiając rywali daleko w tyle. Naszą Sieć Sklepów reprezentowały w tej rywalizacji sklepy w Sokołowie Podlaskim przy ul. Magistrackiej (I miejsce w kategorii dużych sklepów spożywczych) oraz w Łochowie (II miejsce w kategorii supermarkety). Nie po raz pierwszy TOPAZ udowodnił, że właśnie tu łączy się jakość, świeżość i niska cena.  Wszystko po to, aby klienci czerpali ogromną satysfakcję z zakupów.

Zbigniew Paczóski – właściciel PHU TOPAZ został laureatem ZŁOTEGO ORZECHA, prestiżowej nagrody w branży handlowej przyznanej przez ogólnopolski miesięcznik „Wiadomości Handlowe”. Wręczając statuetkę kapituła nagrody, złożona z wielu wybitnych postaci polskiego biznesu i handlu, uzasadniła, że przyznaje Zbigniewowi Paczóskiemu tę nagrodę za konsekwencje w działaniu na rzecz rozwoju polskiego handlu. – Pracujemy dla naszych klientów. To dla Nich i dzięki Nim staramy się być coraz lepsi. Dziękujemy – podsumowuje Zbigniew Paczóski.

źródło: Mariusz Orzełowski, dyrektor marketingu PHU TOPAZ (reklama)

Możliwość komentowania jest wyłączona.