SPIN

Spektakl „Kantata na cztery skrzydła”

Aneta Borkowska środa, 10 czerwca 2015, 21:25 Aktualnie, Kultura, Zapowiedzi kulturalne

kantata_na_4_skrzydla

W czwartek (18 czerwca) o godz. 19. na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystawiony zostanie premierowy spektakl Teatru ES pt. „Kantata na cztery skrzydła” w reżyserii Waldemara Koperkiewicza.

Tekst Roberta Bruttera, autora scenariuszy bardzo popularnych i znakomitych seriali TVP takich jak „Ranczo” i „Rodzina zastępcza”. Kto zna jego twórczość wie, że pełna jest opisów naszego codziennego życia z jego emocjami, porażkami i sukcesami, z nutką autoironii i tego co lubimy najbardziej: przesłania, że z każdej beznadziejnej sytuacji jest wyjście. Brutter uczy nas zdrowego dystansu do siebie i tolerancji do innych. „Kantata” jest taką właśnie opowieścią. O dziewczynie, która pod wpływem ogromnego poczucia winy, pragnie odebrać sobie życie. Lecz oto… pojawiają się dwaj aniołowie, którzy usiłują ją od tego zamiaru odwieść. Czy im się uda? Nie będziemy zdradzać pointy. Musicie to Państwo sami zobaczyć!

Opowieść, w której łzy mieszają się z ogromną dawką śmiechu, daje gwarancję świetnej zabawy zwłaszcza, że w spektaklu grają znakomici aktorzy Sceny Teatralnej Miasta Siedlce: Ula Gotowicka, Robert Protasewicz i Maciej Czapski. Tak, tak! To oni zagrali w „Bucoirze, który zgubił skarb…”! Zagraliśmy go już 30 razy! Tym razem „Kantata…” spektakl dla dorosłych.

Reżyseria: Waldemar Koperkiewicz,
Scenariusz: Robert Brutter,
Obsada: Urszula Gotowicka, Robert Protasewicz, Maciej Czapski,

Bilety są jeszcze do nabycia w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS, tel. 25 794 31 89. Rezerwacje dostępne są również w Punkcie Informacji Miasta Siedlce w Galerii Siedlce.

źródło: CKiS (reklama)

Możliwość komentowania jest wyłączona.