SPIN

„Der Sommer ist da”, czyli koncerty charytatywne

Aneta Borkowska czwartek, 11 czerwca 2015, 10:50 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

koncert caly

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 18 czerwca (czwartek) o godz. 18. do Sali Białej na „Der Sommer ist da”, czyli koncerty charytatywne w wykonaniu uczniów Deutsche Schule w Siedlcach.

Wakacje czuć każdym porem skóry. Nie przeraża nas aura za oknem, deszcze, chłodek. Długi rękawek. Nie straszna nam średnia, ostatnie klasówki i udowadnianie belfrom,że stać nas na więcej.
Na nic tłumaczenia alergologów,że truskawki uczulają! Urologów,że  są moczopędne.

Myślimy już tylko o nich: Die Sommerferien!!

Z tej okazji, ale też zaglądając w metryczkę: z okazjo 15 urodzin Deutsche Schule organizujemy kolejny koncert charytatywny. Jeśli nie wiecie, jak wyglądają  rymujące i pocące się zwierzęta w lipcu, jak dotrzeć na koniec tęczy, zaprojektować Abenteuerland  i co ma wspólnego Kot w Butach z lateksem, a Snieżka z selfi przybądźcie na program artystyczny – bez próby generalnej.

Trupę aktorską tworzą jak zawsze nasi kursanci – bezczelne dzieci lat 6, nadpobudliwe 10-13, przejrzali gimnazjaliści, lewaccy i prawicowi licealiści, maturzyści co to nagle mają 4 miesiące wakacji i czas im przecieka przez paluchy i dorośli- rodzice tych pierwszych.

Będzie coś na ząb, będzie można kupić piękne figurki ręcznie tworzone oraz najlepsze lody w mieście. Wszystkie pieniądze zebrane w tym dniu przekażemy dzieciakom z Domu Dziecka pod Kasztanami, by one też poczuły, co to znaczy L A T O !

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.