SPIN

Gala Tańca i Piosenki

Aneta Borkowska sobota, 13 czerwca 2015, 17:31 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 21 czerwca (niedziela) o godz. 15. do siedleckiego Amfiteatru na Galę Tańca i Piosenki.

Siedlecki Amfiteatr po raz kolejny będzie gościł wszystkie zespoły taneczne i muzyczne działające przy Miejskim Ośrodku Kultury. Gala Tańca i Piosenki MOK to niezwykłe wydarzenie dla wszystkich fanów naszych młodych artystów.

Podopieczni Joanny Woszczyńskiej, czyli Formacja Tańca Nowoczesnego LUZ i Alternatywny Teatr Tańca LUZ zaprezentują m.in. układy nagrodzone na Mistrzostwach Polski, Europy i Świata oraz najnowsze choreografie. Przed siedlecką publicznością wystąpi także Formacja Taneczna MP Dance przygotowana przez choreograf Agnieszkę Lipińską, B-boye ze Stowarzyszenia PIONA oraz ZPiT „Chodowiacy”, którego kierownikiem i choreografem jest Bożena Wojciuk.

Śpiewać będą podopieczni Macieja Turkowskiego z Grupy Piosenki Poetyckiej, zespołów: NIEKOMPLETNI, ERATO. Ponadto wystąpią młodzi artyści ze Studia Piosenki i zespołu Sweet Angels, których opiekunem artystycznym jest Edyta Wójcik. Będzie to jedyna okazja, aby jednocześnie podziwiać wszystkie zespoły taneczne i muzyczne działające przy Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach.

Bilety w cenie 10 zł do nabycia w kasach MOK przy ul. Pułaskiego 6 i Sienkiewicza 63 oraz godzinę przed Galą w Amfiteatrze.

źródło: MOK (reklama)

Możliwość komentowania jest wyłączona.