SPIN

Trzy nowości w NoveKino

Aneta Borkowska czwartek, 18 czerwca 2015, 09:37 Kultura

NoveKino Siedlce zaprasza na cztery nowości jakie na ekranie już od najbliższego piątku (19 czerwca). Na kinomaniaków czekają: komedia „Dziewczyna warta grzechu” oraz „Ekipa”, a także horror „Naznaczony: rozdział 3”.   

– „Dziewczyna warta grzechu”

Arnold (Owen Wilson) – żonaty reżyser przybywa do Nowego Jorku, by rozpocząć próby do swej najnowszej komedii. Zanim jednak przystąpi do pracy, postanawia skorzystać z uroków wielkiego miasta. Upojna noc w towarzystwie uroczej dziewczyny do towarzystwa o imieniu Izzy nastroi go tak romantycznie, że zaproponuje jej pewien układ. W zamian za porzucenie niegodnego procederu, Izzy otrzyma okrągłą sumkę, by móc zrealizować swe życiowe marzenia. Ta wielkoduszna propozycja rozpęta w życiu Arnolda prawdziwe tornado. Okazuje się, że Izzy całe życie marzyła, by zostać aktorką. Nic dziwnego więc, że zjawia się na castingu do sztuki reżyserowanej przez… Arnolda. Nie byłoby w tym jeszcze nic strasznego, gdyby nie fakt, że jedną z głównych ról w przedstawieniu gra jego żona.

reżyseria: Peter Bogdanovich,
scenariusz: Peter Bogdanovich, Louise Stratten,
aktorzy: Owen Wilson, Imogen Poots, Jennifer Aniston,
gatunek: komedia,
kraj produkcji: USA,
rok produkcji: 2014,
czas trwania: 93 minuty,

– „Naznaczony: rozdział 3”

Film „Naznaczony: rozdział 3” to trzecia część horroru „Naznaczony”. Tym razem za kamerą stanie debiutujący Leigh Whannell. W obsadzie znajdują się m.in. Lin Shaye, Dermot Mulroney oraz Stefanie Scott.

reżyseria: Leigh Whannell,
scenariusz: Leigh Whannell,
aktorzy: Dermot Mulroney, Stefanie Scott, Angus Sampson,
gatunek: horror,
kraj produkcji: USA,
rok produkcji: 2015,

– „Ekipa”

Gwiazdor filmowy Vincent Chase (Adrian Grenier) oraz jego chłopcy — Eric (Kevin Connolly), Turtle (Jerry Ferrara) i Johnny (Kevin Dillon) powracają… i ponownie nawiązują współpracę z szefem wytwórni/superagentem Arim Goldem (Jeremy Piven). Niektóre z celów, do których dążyli, uległy zmianie, jednak istniejąca między nimi więź pozostaje nienaruszona, gdy razem lawirują w kapryśnym, a często także okrutnym świecie Hollywood.

reżyseria: Doug Ellin,
scenariusz: Doug Ellin,
aktorzy: Kevin Connolly, Adrian Grenier, Kevin Dillon,
gatunek: komedia,
kraj produkcji: USA,
rok produkcji: 2015,
czas trwania: 104 minuty,

źródło: NoveKino Siedlce (reklama)

Możliwość komentowania jest wyłączona.