SPIN

OCZAMI KOBIET: „Randka z królową”

Aneta Borkowska wtorek, 23 czerwca 2015, 13:20 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

W „Jak zostać królem” poznaliście ich ojca, teraz czas, żeby podejrzeć jak żyją księżniczki. W nowej komedii o rodzinie królewskiej zobaczycie kulisy nocnej eskapady dwóch nastoletnich księżniczek, z których jedna – Elżbieta II, rządzi teraz Wielką Brytanią.

NoveKino Siedlce zaprasza na kolejną odsłonę cyklu Oczami Kobiet. Tym razem widzowie 1 lipca o godz. 19. zobaczą dramat „Randka z królową”.

Elżbieta i jej młodsza siostra Małgorzata wymykają się z oficjalnego przyjęcia w hotelu Ritz w Londynie. Podekscytowane ruszają w miasto. Kiedy Małgorzata znika w tłumie wraz z grupą świętujących kapitanów marynarki, Elżbieta wpada (dosłownie!) w ramiona młodego lotnika – Jacka.  Zderzenie odmiennych światów tej nietypowej pary doprowadza do serii zabawnych pomyłek. Szczególnie, że Jack nie wie kim jest Elżbieta, ona zaś nie zna jego tajemnicy. Próbując odnaleźć Małgorzatę, jednocześnie uciekają przed dwoma wysłannikami Królewskiej Gwardii.

reżyseria: Julian Jarrold,
scenariusz: Trevor De Silva,
aktorzy: Sarah Gadon, Emily Watson, Bel Powley,
gatunek: dramat/romans/thriller,
kraj produkcji: Wielka Brytania,
rok produkcji: 2015,
czas trwania: 97 minut,

Zaproszenie do udziału w wieczorze filmowym przyjęła miłośniczka fotografii Sylwia Garucka-Tarkowska. Artystka współpracuje m.in. z kwartalnikiem „Kraina Bugu”, którego wakacyjny numer trafi do sprzedaży w całej Polsce 1 lipca. Razem z Moniką Mikołajczuk – utalentowaną dziennikarką pokaże na dużym ekranie zdjęcia opowiadające o życiu, które biegnie własnym, nieśpiesznym rytmem. Tym samym Panie zaproszą widzów do odwiedzenia Krainy Bugu – przestrzeni wielu kultur i tradycji.

źródło: NoveKino Siedlce (reklama)

Możliwość komentowania jest wyłączona.