SPIN

VIII Wakacyjna Kraina Zabawy

Aneta Borkowska piątek, 14 sierpnia 2015, 13:00 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

mok kraina zabawy

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 23 sierpnia o godz. 12. na tereny zielone przy Amfiteatrze na VIII Wakacyjną Krainę Zabawy.

Będzie koncert zespołu „Bęk i Brzdęk”. Zespół zaprosi dzieci i dorosłych na przygodę z muzyką. Koncert realizowany jest przez zawodowych muzyków, w składzie: Michał Wyrzykowski – wokal, gitara; Marek Stańczuk – wokal, akordeon; Łukasz Mościborek – klawisze, saksofon. Artyści wykonują muzykę na żywo, przeplatają ją tańcem i konkursami. W trakcie występu będą mieli Państwo okazję wysłuchać znanych dziecięcych hitów tj. „Gumi miś”, „Kaczka dziwaczka”, jak również autorskich przebojów zespołu napisanych specjalnie dla dzieci: „Latająca krowa”, „Kangur Hugo”, „Karetka pogotowia”. Tańcem, śpiewem, wesołą muzyką zespół zapewni doskonałą zabawę zarówno dzieciom jak i dorosłym.

Na finał program „Mamo tato baw się ze mną”, wyjątkowa super atrakcja w wykonaniu jednego z najlepszych w Europie duetu clownów cyrkowych Rupherta i Rico – zdobywców wielu prestiżowych nagród na festiwalach sztuki cyrkowej, przeglądach teatrów ulicznych i konkursach cyrkowych. Ruphert i Rico przez niepowtarzalną zabawę przynoszą uśmiech wszystkim dzieciom. Super wesołe piosenki, dynamiczna akcja, blok rozrywkowo konkursowy, pokaz artystyczny, malowanie buzi i włosów, deszcze baniek mydlanych, deszcze confetti, przyniosą wszystkim uśmiech i radość.
Ponadto cała gama zadań pobudzających kreatywność podczas wspólnej zabawy. Aktywności do których chętnie angażują się dzieci będą połączeniem form muzycznych, plastycznych, teatralnych.

Wstęp bezpłatny. W przypadku złej pogody koncert odbędzie się w Sali widowiskowej „Podlasie” MOK przy ul. Sienkiewicza 63.

 

źródło: MOK (reklama)

Możliwość komentowania jest wyłączona.