SPIN

OCZAMI KOBIET: „Nigdy nie jest za późno”

Aneta Borkowska piątek, 4 września 2015, 08:09 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

„Nigdy nie jest za późno” to propozycja NoveKino Siedlce na wrześniową odsłonę cyklu Oczami Kobiet. Film już 16 września o godzinie 19. Atmosferę spotkań tworzą niepowtarzalne produkcje, zapraszani goście i publiczność.

Bohaterką filmu „Nigdy nie jest za późno” jest kobieta, która przed laty porzuciła swoją rodzinę, aby zdobyć sławę i fortunę jako gwiazda rocka. Po wielu latach była gwiazda chce pogodzić się ze swoimi porzuconymi dziećmi, które mają do niej wielki żal.

reżyseria: Jonathan Demme
scenariusz: Diablo Cody
aktorzy: Meryl Streep, Kevin Kline, Mamie Gummer
gatunek: dramat
kraj produkcji: USA
rok produkcji: 2015

Partnerem wieczoru będzie kosmetyczna marka JUST – szwajcarska firma rodzinna, która od trzech pokoleń pozostaje w harmonii z naturą. Kosmetyki JUST s ą obecne w 30 krajach na świecie. W ofercie znajdują się skuteczne produkty do pielęgnacji ciała, kosmetyki i środki czystości na bazie ekstraktów roślinnych i składników naturalnych najwyższej jakości. Wszystkie artykuły marki JUST dostępne w Polsce są produkowane i kontrolowane wyłącznie w Szwajcarii. Widzom, którzy przyjdą do kina już o 18.30 konsultanci JUST udzielą szczegółowych bezpłatnych konsultacji. Zostaną również rozlosowane atrakcyjne nagrody.

źródło: NoveKino Siedlce (reklama)

Możliwość komentowania jest wyłączona.