SPIN

Mistrz Sceny – Michał Bajor

Aneta Borkowska wtorek, 15 września 2015, 08:04 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

michal_bajor caly

W piątek (2 października) o godz. 19. w ramach towarzyszącemu IV OFTP „Sztuka plus Komercja” cyklowi „Mistrzowie Sceny” na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce wystąpi Michał Bajor. Artysta na siedleckiej scenie zaprezentuje premierowy koncert promujący jego najnowszą płytę pt. „Moja Miłość”.

Michał Bajor – choć trudno w to uwierzyć – czaruje nas i wzrusza swoim śpiewem już od ponad 40 lat, jak nikt inny łącząc oryginalny styl z najwyższą jakością. „Moja miłość” to 19. płyta w jego dyskografii i zarazem trzecie spotkanie mistrza interpretacji z mistrzem słowa – Wojciechem Młynarskim. Po materiałach „Od Piaf do Garou” i „Moje podróże” przyszedł czas na zbiór 17 najpiękniejszych piosenek o miłości. Większość z nich to wielkie przeboje, trwale zapisane w historii polskiej muzyki rozrywkowej i sercach kilku pokoleń słuchaczy – by wymienić tylko „Prześliczną wiolonczelistkę”, „Odkryjemy miłość nieznaną”, „Ach życie kocham cię nad życie” czy „Nie ma jak u mamy”. Ale na płycie pojawią się też dwie premiery, piosenki napisane specjalnie dla Michała Bajora przez Wojciecha Młynarskiego, a zaśpiewane w duetach z Alicją Majewską i Anią Wyszkoni.

Rezerwacje i bilety na koncert dostępne są w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS, tel. 25 794 31 89. Rezerwacje są też dostępne w Punkcie Informacji Miasta Siedlce w Galerii Siedlce.

źródło: CKiS (reklama) / fot. Rafał Masłow

Możliwość komentowania jest wyłączona.