SPIN

Martyna Sabak i jej „Muzyka Pokoleń”

Aneta Borkowska piątek, 25 września 2015, 22:13 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

sabi koncert caly

„Muzyka pokoleń” to koncert Martyny Sabak, który w Sali Widowiskowej „Podlasie” odbędzie się 3 października o godzinie 18 w ramach stypendium Prezydenta Miasta Siedlce.

Temat przewodni koncertu to „Muzyka pokoleń” – co oznacza, że na koncercie będzie muzyka od lat 60’ po dzisiejsze czasy. Będzie można między innymi usłyszeć utwory takich wykonawców jak Krystyna Prońko, Edyta Geppert, Mela Koteluk, TSA, Adele czy Czesława Niemena oraz wiele innych. Repertuar zawiera szeroki przekrój muzyczny zaczynając na muzyce rockowej, poprzez trochę jazzu oraz kawałki najbardziej popularne. Każdy więc znajdzie coś dla siebie i będzie mógł się dołączyć do śpiewania.

W skład zespołu wchodzą:
Martyna Sabak – wokal,
Damian Kryński – pianino,
Piotr Posiadała– gitara,
Michał Czarnota – gitara,
Elżbieta Redko – perkusja,
Bartosz Gawryluk – wiolonczela,
Paweł Rymuza – gitara basowa,
Natalia Szubielska – flet poprzeczny,
Maria Wydra – skrzypce,
Agata Kowal i Paulina Wiśniewska – chórk,
Natalia Kordecka-Kolo i Dominik Karwowski – konferansjerzy

Martyna Sabak – na co dzień studentka farmacji w Lublinie oraz aktorka w Teatrze  ITP. Od października zacznie nową przygodę z muzyką na kierunku „Jazz i muzyka estradowa”. Jak mówi koncert „Muzyka pokoleń” to spełnienie jej marzeń.

W życiu codziennym zajmuj się występowaniem na scenie, ale bardziej w formie teatralnej. Od niedawna zaczęłam próbować swoich sił jako wokalistka – głownie na scenie lubelskiej, dlatego cieszę się, że przyszedł czas na występ także w Siedlcach – moim rodzinnym mieście. Może nie jestem wybitną wokalistką, ale robię to co lubię i chciałabym się tym podzielić z Wami. Zapraszajcie swoich znajomych i do zobaczenia w październiku! 🙂

Możliwość komentowania jest wyłączona.