SPIN

OCZAMI KOBIET: „Obce niebo”

Aneta Borkowska czwartek, 8 października 2015, 21:07 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

NoveKino Siedlce zaprasza 14 października o godzinie 19. na kolejną odsłonę cyklu Oczami Kobiet. Tym razem będzie to thriller psychologiczny „Obce niebo”.

Basia (Agnieszka Grochowska) i Marek (Bartłomiej Topa) mieszkają w Szwecji. Jedno niewinne kłamstwo uruchamia lawinę podejrzeń i doprowadza do tego, że szwedzka opieka społeczna potajemnie odbiera im ukochaną córkę i oddaje rodzicom zastępczym. Miłość córki do matki zostaje wystawiona na próbę. Rodzice muszą zmierzyć się z bezlitosną biurokracją, dla której nie liczą się ludzkie uczucia. W obliczu koszmaru Basia i Marek decydują się na dramatyczną walkę o odzyskanie córki, niebezpiecznie balansując na granicy prawa.

reżyseria: Dariusz Gajewski,
scenariusz: Dariusz Gajewski, Michał Godzic,
aktorzy: Agnieszka Grochowska, Bartłomiej Topa, Barbara Kubiak,
gatunek: thriller/psychologiczny,
kraj produkcji: Polska, Szwecja,
rok produkcji: 2015,
czas trwania: 111 minut,

Film, który trzeba zobaczyć również dla genialnie zagranych ról. Agnieszka Grochowska została laureatką nagrody Złotych Lwów dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej za rolę Basi w „Obcym niebie” .
ZAZmakujemy z Zakładem Aktywności Zawodowej przed seansem. ZAZ oferuje kulinarną oprawę rodzinnych imprez, usługi cateringowe i zaplecze cukiernicze jak również komfortowy wypoczynek.

źródło: NoveKino Siedlce (reklama)

Możliwość komentowania jest wyłączona.