SPIN

Kabaret Ani Mru-Mru

Aneta Borkowska poniedziałek, 2 listopada 2015, 19:40 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

ani mru mru

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 5 listopada o godz. 20. na kabaret Ani Mru-Mru z programem Skurcz. Sala widowiskowa „Podlasie”, ul. Sienkiewicza 63.

Kabaret Ani Mru-Mru wystąpi ze swoim najnowszym programem pt. Skurcz. Przedstawienie oparte jest na tym, co w kabarecie najlepsze, czyli pomysłowych skeczach, zabawnych pointach i zaskakujących zwrotach akcji. Bez udziwnień i zbędnego efekciarstwa. Półtorej godziny czystej zabawy.

Pochodzą z Lublina. Nie są spokrewnieni. Największe przystojniaki wśród kabareciarzy i najlepsi kabareciarze wśród przystojniaków. Kupują serca widowni od pierwszego wejrzenia, zwłaszcza jej damskiej części. Są zaprzeczeniem stwierdzenia, że najbardziej beznadziejny zespół rockowy ma więcej gotowych na wszystko fanek niż najlepszy nawet kabaret. Ani Mru Mru mają mnóstwo fanek i fanów w całym kraju. A także poza nim.

Marcin Wójcik – Znany też jako Stanisław Dziąsło. Pomysłodawca i założyciel formacji. Najpopularniejszy tleniony blondyn w Polsce.
Michał Wójcik – Kabareciarz i mim w jednej osobie. Obdarzony niezwykłym urokiem osobistym. Potrafi z przekonaniem zagrać zarówno Tofika, jak i gumową lalkę.
Waldemar Wilkołek – Dźwiękowiec, osoba „do wszystkiego” i podpora moralna grupy. No cóż… jaka podpora, taka moralność…

Bilety w cenie 50 i 45 zł do nabycia w kasach MOK przy ul. Pułaskiego 6 i Sienkiewicza 63 oraz na www.biletynakabarety.pl i www.kupbilecik.pl

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.