SPIN

OCZAMI KOBIET: „Listy do M. 2”

Aneta Borkowska czwartek, 12 listopada 2015, 17:53 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

NoveKino Siedlce zaprasza 18 listopada o godz. 19. na kolejną odsłonę cyklu Oczami Kobiet. Tym razem na ekranie będzie można zobaczyć komedię romantyczną „Listy do M. 2”.

Od wydarzeń znanych z „Listów do M” minęły równo cztery lata i wszyscy bohaterowie przygotowują się do kolejnej Wigilii. Mikołaj (Maciej Stuhr), który znalazł szczęście u boku Doris (Roma Gąsiorowska), wciąż nie może zdecydować się na oświadczyny, co prowokuje jego syna Kostka (Jakub Jankiewicz) do obmyślenia sprytnej, świątecznej intrygi z pierścionkiem zaręczynowym w tle. Małgosia (Agnieszka Wagner) i Wojtek (Wojciech Malajkat) adoptowali Tosię (Julia Wróblewska), ale teraz, tuż przed Bożym Narodzeniem, ich rodzina musi zmierzyć się wspólnie z nową, trudną sytuacją, związaną ze zdrowiem Małgosi. Karina (Agnieszka Dygant) – obecnie wzięta pisarka i Szczepan (Piotr Adamczyk) – teraz taksówkarz, rozstali się, lecz ich ścieżki nieustannie się przecinają. Związek Betty (Katarzyna Zielińska) i „niegrzecznego” Mikołaja Mela (Tomasz Karolak) nie przetrwał próby czasu, Betty wychowuje ich synka Kazika z nowym partnerem Karolem (Marcin Perchuć).

reżyseria: Maciej Dejczer,
scenariusz: Marcin Baczyński, Mariusz Kuczewski,
aktorzy: Maciej Stuhr, Roma Gąsiorowska, Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Agnieszka Wagner, Wojciech Malajkat, Paweł Małaszyński,
gatunek: komedia/romantyczny,
kraj produkcji: Polska,
rok produkcji: 2015,

Gościem wieczoru będzie Gosia Jarosławska, która prowadzi w Siedlcach Pracownię Mody Agutti. Gosia Jarosławska jest absolwentką Krakowskiej Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru. Od wielu lat zajmuje się projektowaniem ubiorów dla klientów indywidualnych. W mieszczącej się przy ul. 10 lutego 20 pracowni powstawały kreacje, które na wielkich galach nosiły Edyta Górniak czy Katarzyna Zielińska. Sporym zainteresowaniem cieszą się organizowane przez projektantkę warsztaty projektowania odzieży. Podczas spotkania z widzami Oczami Kobiet gość przedstawi zaskakujące efekty pracy. Gosia Jarosławska opowie Paniom o obowiązujących trendach w modzie.

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.