SPIN

Premiery w NoveKino Siedlce w grudniu

Aneta Borkowska wtorek, 1 grudnia 2015, 10:10 Aktualnie

Wszystkim miłośnikom kina podajemy daty premier filmowych jakie wejdą na ekran w NoveKino Siedlce w grudniu. Czekają filmy akcji, dramaty, filmy akcji, komedie, a także bajki dla najmłodszych widzów.

4 grudnia

Belle et Sébastien, l'aventure continu...– „Bella i Sebastian 2”

Kontynuacja świetnie przyjętej w całej Europie (ćwierć miliona widzów w Polsce!) ekranizacji bestsellerowej powieści dla młodzieży. Historia niezwykłej przyjaźni chłopca i psa wkracza na nowy etap pełen emocjonujących przygód i wzruszających odkryć. Wychowywany przez przybranego dziadka Sebastian z niecierpliwością czeka na powrót swej przyjaciółki Angeliny. Na wieść o tym, że awionetka, którą podróżowała dziewczyna zaginęła gdzieś w górach, Sebastian i jego wierne psisko Bella wyruszają na pomoc. Niebezpieczna wyprawa obfitować będzie w dramatyczne, ale i zabawne wydarzenia. Pożar lasu, zetknięcie oko w oko z niedźwiedziem, wysokogórska wspinaczka, a przede wszystkim spotkanie z nieznajomym pilotem okażą się dla chłopca i jego psa początkiem zupełnie nowej, niespodziewanej przygody. W jej trakcie Sebastian trafi na ślad swego zaginionego ojca.

reżyseria: Christian Duguay,
scenariusz: Juliette Sales, Fabien Suarez,
aktorzy: Félix Bossuet, Tchéky Karyo, Margaux Châtelier,
gatunek: przygodowy,
kraj produkcji: Francja,
rok produkcji: 2015,

kochajmy sie– „Kochajmy się od święta”

Kochajmy się od święta to historia czterech pokoleń rodziny Cooperów. Spotykają się co roku przy świątecznym stole. Tym razem ten magiczny wieczór nie będzie taki, jak poprzednie. Na jaw wyjdą skrzętnie skrywane rodzinne sekrety, co odrobinę zepsuje wigilijną atmosferę miłości i zrozumienia. Senior rodu spędza święta w towarzystwie młodej kelnerki, jego córka ze swoim mężem udają perfekcyjne małżeństwo, ich córka zaprasza na kolację narzeczonego…którego poznała chwilę wcześniej, a wnuczka Cooperów klnie jak szewc. W ten jakże magiczny wieczór eksplodują wszystkie bombki.

reżyseria: Jessie Nelson,
scenariusz: Steven Rogers,
aktorzy: Alan Arkin, John Goodman, Ed Helms,
gatunek: komedia,
kraj produkcji: USA,
rok produkcji: 2015,
czas trwania: 100 minut,

mama– „Ma ma”

Magda (Cruz), nauczycielka i matka 10-letniego chłopca, musi stawić czoło dramatycznej diagnozie. Wykryto u niej raka piersi. Jednak kobieta nie zamierza się poddawać, a choroba paradoksalnie wyzwala w niej zupełnie nowe pokłady energii, humoru i odwagi, które gruntownie zmieniają życie jej samej i jej najbliższych.

reżyseria: Julio Médem,
scenariusz: Julio Médem,
aktorzy: Penélope Cruz, Luis Tosar, Teo Planell,
gatunek: dramat,
kraj produkcji: Hiszpania,
rok produkcji: 2015,
czas trwania: 111 minut

w samym sercu– „W samym sercu morza”

Zimą 1820 r. płynący z Nowej Anglii statek wielorybniczy Essex został zaatakowany przez przerażające stworzenie — gigantycznego kaszalota o niezłomnej woli i niemal ludzkim pragnieniu zemsty. Ta autentyczna katastrofa morska zainspirowała Hermana Melville’a do stworzenia powieści „Moby Dick”. Jednak autor książki opisał tylko część tej historii. Film „In the Heart of the Sea” przedstawia, jak uczestnicy wyprawy, którzy pozostali przy życiu po starciu z wielorybem, walczą o przetrwanie, przekraczając granice własnej wytrzymałości i dokonując niemożliwego. W obliczu żywiołu i głodu przerażona i zrozpaczona załoga statku Essex, zwątpi w swoje najgłębsze przekonania: wartość ludzkiego życia i moralność swojego zajęcia. Tymczasem kapitan będzie próbował odnaleźć drogę do domu, a pierwszy oficer postawi sobie za cel pokonanie wieloryba.

reżyseria: Ron Howard,
scenariusz: Charles Leavitt,
aktorzy: Chris Hemsworth, Benjamin Walker, Cillian Murphy,
gatunek: akcja/dramat/przygodowym,
kraj produkcji: USA,
rok produkcji: 2015,
czas trwania: 121 minut,

11 grudnia

swiety mikolaj– „Święty Mikołaj dla wszystkich”

Już niedługo Gwiazdka – czas prezentów dla wszystkich dzieci. Ale co ze zwierzakami? Czy Mikołaj o nich zapomniał? A może po prostu o nich nie wie? Trzy młode zwierzaki postanawiają to zmienić i wyruszają na spotkanie z Mikołajem. Niosą ze sobą listę prezentów dla całej gromady swych przyjaciół. Jednak do Gwiazdki nie zostało już wiele czasu, a droga jest długa i pełna niebezpieczeństw. Chyba
będą z tego potrójne kłopoty.

gatunek: animowany/dla dzieci,
kraj produkcji: Belgia, Holandia,
rok produkcji: 2015,

 

18 grudnia

gwiezdne wojny– „Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy”

„Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy” to VII odsłona kultowej sagi „Gwiezdne wojny”. Za reżyserię odpowiada J.J. Abrams („Super 8”, „W ciemność. Star Trek”). W obsadzie zobaczymy zarówno gwiazdy znane z poprzednich części (Harrison Ford , Mark Hamill , Carrie Fisher), jak i nowe twarze, m.in. Johna Boyegę , Daisy Ridley i Oscara Isaaca.

reżyseria: J.J. Abrams,
scenariusz: Lawrence Kasdan, J.J. Abrams,
aktorzy: Harrison Ford, Carrie Fisher, Mark Hamill,
gatunek: przygodowy/science-fiction,
kraj produkcji: USA, Wielka Brytania,
rok produkcji: 2015,

26 grudnia

corki dancingu– „Córki dancingu”

Dwie nastolatki – Złota i Srebrna – lądują w środku tętniącego muzyką, mieniącego się światłami neonów i cekinów świata warszawskich dancingów lat 80. Nie są to jednak zwyczajne dziewczyny, tylko syreny, które próbują poznać i zrozumieć, czym jest bycie kobietą w otaczającej je rzeczywistości. Dołączają do muzyków zespołu Figi i Daktyle, z dnia na dzień stając się sensacją nocnego życia stolicy. Pochłonięte przez miłość i rodzące się namiętności, na chwilę zapominają o swojej prawdziwej naturze. Ale wystarczy jedno złamane serce, by sytuacja wymknęła się spod kontroli…

reżyseria: Agnieszka Smoczyńska,
scenariusz: Robert Bolesto,
aktorzy: Marta Mazurek, Michalina Olszańska, Kinga Preis,,
gatunek: musical,
kraj produkcji: Polska,
rok produkcji: 2015,
czas trwania: 92 minuty,

slaba plec– „Słaba płeć?”

Zośka (Olga Bołądź) jest atrakcyjna, wykształcona i wie, czego chce. Rodzinne miasteczko zamieniła na warszawską korporację i pnie się po drabinie sukcesu, choć do raju jeszcze droga daleka. Zamiast luksusowego apartamentu – kawalerka na kredyt, zamiast prestiżowej pracy – użeranie się z szefem burakiem, zamiast szczęśliwego życia – udawanie kogoś, kim nie jest. Pewnego dnia Zośka zalicza twarde lądowanie. Oszukana przez szefa traci pracę i reputację. Ten otrzeźwiający kubeł zimnej wody budzi ją z plastikowego korpo-snu i zmusza do działania. Ale to już nowa Zośka – silna kobieta, która chce wziąć z życia to, co jej się należy: miłość, przyjaźń, szacunek i satysfakcjonującą pracę. A przy okazji ukarać byłego szefa kanciarza i złowić dorodny okaz prawdziwego faceta. Słaba płeć? Serio?

reżyseria: Krzysztof Lang,
scenariusz: Hanna Węsierska, Wojciech Pałys, Katarzyna Gryga,
aktorzy: Olga Bołądź, Piotr Adamczyk, Marieta Żukowska,
gatunek: komedia/romantyczny,
kraj produkcji: Polska,
rok produkcji: 2016,

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.