SPIN

OCZAMI KOBIET: „Moje córki, krowy”

Aneta Borkowska wtorek, 29 grudnia 2015, 22:45 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

NoveKino Siedlce zaprasza 13 stycznia (środa) na kolejną odsłonę cyklu „Oczami Kobiet”. Tym razem miłośnicy kina będą mogli zobaczyć dramat „Moje córki, krowy”.

„Moje córki, krowy” to historia dwóch sióstr, które postawione w sytuacji krytycznej – pomimo wzajemnej niechęci – zmuszone są współdziałać. Marta (Kulesza), gwiazda popularnych seriali, ma 42 lata, jest silna i dominująca. Pomimo sławy i pieniędzy wciąż nie może ułożyć sobie życia. Niestabilna emocjonalnie 40-letnia Kasia (Muskała) tkwi w dalekim od ideału małżeństwie (w roli męża Marcin Dorociński), wychowując nastoletniego syna (Jeremi Protas). Siostry niezbyt za sobą przepadają, kompletnie nie rozumieją i nawet nie starają się zrozumieć swoich życiowych wyborów. Choroby, a w konsekwencji utrata jednego z rodziców zmuszają je do wspólnego działania. Kobiety stopniowo zbliżają się do siebie, odzyskują utracony kontakt, co wywołuje szereg tragikomicznych sytuacji.

reżyseria: Kinga Dębska,
scenariusz: Kinga Dębska,
aktorzy: Agata Kulesza, Gabriela Muskała, Marian Dziędziel,
gatunek: dramat/komedia,
kraj produkcji: Polska,
rok produkcji: 2015,
czas trwania: 90 minut,

Partnerem wieczoru filmowego będzie Klubokawiarnia „Dobry Klimat” – miejsce spotkań wszelakich z ul. Sokołowskiej 23. Kuchnia w tym miejscu pachnie polskimi przysmakami. A jak smakuje? Widzowie przekonają się przychodząc tego wieczoru na pokaz filmu w ramach cyklu Oczami Kobiet.

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.