SPIN

OCZAMI KOBIET: „Planeta Singli”

Aneta Borkowska środa, 27 stycznia 2016, 15:23 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

NoveKino Siedlce zaprasza 3 lutego na kolejną odsłonę cyklu Oczami Kobiet. Tym razem miłośnicy kina będą mogli zobaczyć komedię romantyczną „Planeta Singli”.

Ania (Agnieszka Więdłocha) jest uroczą, romantyczną, ale niezbyt pewną siebie nauczycielką, poszukującą idealnego mężczyzny na internetowych portalach randkowych. Przypadkiem, w walentynkowy wieczór, spotyka showmana Tomka (Maciej Stuhr), który prowadzi najpopularniejszy i najbardziej kontrowersyjny program telewizyjny w kraju. Zachwycony niepoprawnym romantyzmem Ani, proponuje jej, żeby została bohaterką jego show – ona będzie umawiać się na randki przez internet, a on w swoim programie pokaże prawdziwą twarz facetów flirtujących w sieci i wyśmieje naiwność kobiet szukających tam ideału. Szalone randkowe przygody Ani szybko stają się wielkim przebojem. Jednak pewnego dnia Ania nieoczekiwanie spotyka… idealnego faceta – Antoniego (Michał Czernecki). Naciskany przez bezwzględną szefową stacji (Ewa Błaszczyk) Tomek musi ratować oglądalność programu. A może i własne uczucie do Ani?

reżyseria: Mitja Okorn,
aktorzy: Maciej Stuhr, Agnieszka Więdłocha, Piotr Głowacki,
gatunek: komedia/romantyczny,
kraj produkcji: Polska,
rok produkcji: 2016,

Stół dla widzów Oczami Kobiet  zastawi tego wieczoru czołowy producent wędlin w regionie Zakład Mięsny Mościbrody, który specjalizuje się w produkcji polskich produktów tradycyjnych. Niepowtarzalny smak i zapach na początek wieczoru filmowego, a na deser film „Planeta Singli” czyli showman robi karierę w telewizji, a romantyczna nauczycielka wciąż czeka na rycerza w lśniącej zbroi. Tak widzowie Oczami Kobiet spędzą jeden z pierwszych wieczorów podczas tegorocznych ferii zimowych.

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.