SPIN

Komedia fryzjerska „Szalone nożyczki”

Aneta Borkowska niedziela, 21 lutego 2016, 11:29 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

szalone no_yczki caly

Interaktywna komedia fryzjerska „Szalone nożyczki”, której humor ostry jest jak brzytwa już 28 lutego o godzinie 16:00 i 19:00 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce

Akcja spektaklu toczy się w salonie fryzjerskim mistrza grzebienia i nożyczek – Tonia Wziętego (nazwisko mówi samo za siebie), który wynajmuje zakład od mistrzyni fortepianu Izabeli Richter. Pewnego dnia kobieta zostaje zamordowana w swoim mieszkaniu, znajdującym się tuż nad salonem. Nieoczekiwany zwrot akcji ujawnia wiele skrywanych tajemnic, których rozwiązaniem zajmie się profesjonalny śledczy, angażując do tego widzów. Autor sztuki bowiem, główną rolę powierzył właśnie publiczności. Od jej błyskotliwości zależy rozwój wydarzeń, a w konsekwencji również – a może i przede wszystkim – zakończenie przedstawienia.

O niewątpliwym sukcesie spektaklu świadczyć może fakt, że grany jest już od ponad 16 lat i wystawiony został prawie 850 razy, a publiczność nadal doskonale się na nim bawi, zapełniając widownię po brzegi!

OBSADA:
Barbara Markowska (fryzjerka) – Lucyna Malec
Pani Dąbek – Ewa Wencel
Antoni Wzięty (fryzjer, właściciel salonu) – Jacek Łuczak
Dominik Kowalewski (inspektor policji) – Grzegorz Wons
Edward Wunzel (handlarz antykami) – Maciej Kujawski
Michał Tomasiak (policjant) – Andrzej Nejman/Paweł Małaszyński/Andrzej Andrzejewski

Bilety do nabycia w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS oraz na stronie Teatru Kwadrat www.teatrkwadrat.pl Rezerwacja telefoniczna: 25 794 31 89, 502-688-026.

Możliwość komentowania jest wyłączona.