SPIN

Oczami Kobiet: „Dzień Matki”

Aneta Borkowska środa, 18 maja 2016, 06:43 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

NoveKino Siedlce zaprasza 25 maja o godz. 19. na kolejną odsłonę cyklu Oczami Kobiet. Tym razem będzie można zobaczyć komedię „Dzień Matki”.

Każda rodzina obchodzi Dzień Matki na swój sposób. Jedni w podniosłej i uroczystej atmosferze, inni na luzie i ze śmiechem, ale wszyscy przede wszystkim z miłością. Garry Marshall przedstawia cztery rodziny, których losy splotą się w tym wyjątkowym dniu. Sandy – mąż zostawił ją dla młodszej, a ona robi co może, by udowodnić sobie, że jest lepszą matką dla swoich dzieci niż nowa, fajna macocha. Miranda – całkowicie poświęciła się karierze i choć została gwiazdą, czegoś jej jednak brakuje. Wkrótce niespodziewany gość wywróci jej życie do góry nogami. Jesse – jej stosunki z matką są dalekie od ideału. Niezapowiedziana wizyta rodziców grozi więc eksplozją. Ale przecież każdą bombę można rozbroić. Bradley – czyli pan mama, uczy się roli samotnego rodzica dwóch córek. Sprawa nie jest prosta, bo to co dla matek jest oczywiste, dla tatusiów często pozostaje czarną magią.

reżyseria: Garry Marshall,
scenariusz: Tom Hines, Lily Hollander, Anya Kochoff,
aktorzy: Jennifer Aniston, Kate Hudson, Julia Roberts,
gatunek: komedia,
kraj produkcji: USA,
rok produkcji: 2016,

Film tradycyjnie zagramy o 19.00. Ale atrakcje na wszystkie Panie, które zakupią bilet na film „Dzień Matki” grany w cyklu Oczami Kobiet, czekać będą już od 16.00. W foyer naszego kina  od 16.00 do 19.00 salon fryzjerski Veena Hair Studio będzie wykonywał każdej zainteresowanej Pani stylizacje fryzur.

Wśród widzów rozlosujemy wiele atrakcyjnych nagród…

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.