SPIN

Oczami Kobiet: „Zanim się pojawiłeś”

Aneta Borkowska środa, 8 czerwca 2016, 09:39 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

NoveKino Siedlce zaprasza 15 czerwca o godz. 19. na kolejną odsłonę cyklu Oczami Kobiet. Tym razem będzie można zobaczyć dramat „Zanim się pojawiłeś”.

Louisa „Lou” Clark (Emilia Clarke) mieszka w niewielkim angielskim miasteczku i nie wie jeszcze, co zrobić ze swoim życiem. Ekscentryczna 26-latka próbuje sił w wielu dziedzinach, by pomóc swej rodzinie związać koniec z końcem. Zostaje opiekunką Willa Traynora (Sam Claflin), młodego, bogatego bankiera, którego losy całkowicie zmieniły się na skutek tragicznego zdarzenia sprzed dwóch lat. Niegdyś pełen energii, dziś cyniczny do szpiku kości Will wyzbył się już wszelkiej nadziei na szczęście. Dziewczyna postanawia pokazać mu, że jest jeszcze inna droga…

reżyseria: Thea Sharrock,
scenariusz: Jojo Moyes, Scott Neustadter, Michael H. Weber,
aktorzy: Emilia Clarke, Sam Claflin, Janet McTeer,
gatunek: dramat,
kraj produkcji: USA,
rok produkcji: 2016,

Partnerem cyklu będzie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego z ul. Młynarskiej 17. Dla wszystkich Pań, które przyjdą do kina od godziny 18.00 zostaną przygotowane niespodzianki. Na specjalnie wyeksponowanych stanowiskach w foyer kina będą wykonywane zabiegi: masaże karku i dłoni, zabiegi parafinowe dłoni oraz malowanie paznokci. Wśród widzów zostaną rozlosowane upominki specjalne ufundowane przez partnera wieczoru.

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.