SPIN

Oczami kobiet: „Nasza młodsza siostra”

Aneta Borkowska wtorek, 21 czerwca 2016, 10:08 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

NoveKino Siedlce zaprasza 29 czerwca o godz. 19. na kolejną odsłonę cyklu Oczami Kobiet. Tym razem będzie można zobaczyć dramat „Nasza młodsza siostra”.

Trzy siostry mieszkają w wielkim starym domu w Kamakurze pod Tokio. Kiedy dowiadują się o śmierci ojca, którego nie widziały od 15 lat, jadą na daleką prowincję, aby wziąć udział w pogrzebie. Tam poznają swoją nastoletnią przyrodnią siostrę, o której istnieniu nie wiedziały. Zapraszają ją, by zamieszkała razem z nimi i postanawiają zrobić wszystko, by młoda dziewczyna poczuła się częścią rodziny. Film Hirokazu Kore-edy to realistyczny i pełen niuansów portret relacji między czterema siostrami, a także słodko-gorzka opowieść o ludziach, żyjących w nadmorskim mieście. Na tle niezwykłej przyrody opowiada poruszającą historię o skomplikowanych emocjach, poszukiwaniu siebie i budowaniu więzi rodzinnych.

reżyseria: Hirokazu Kore-eda,
scenariusz: Hirokazu Kore-eda,
aktorzy: Haruka Ayase, Masami Nagasawa, Kaho,
gatunek: dramat,
kraj produkcji: Japonia,
rok produkcji: 2015,
czas trwania: 128 minut,

Tego wieczoru będzie z nami Zakład Aktywności Zawodowej z ul. Chopina 10. W ZAZ czeka na wszystkich, smaczna domowa kuchnia oraz Ośrodek Odnowy Biologicznej. Widzowie Oczami Kobiet będą mieli przyjemność kosztowania kulinarnych osiągnięć pracowników ZAZ-u.

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.