SPIN

Koncert The Postman

Aneta Borkowska niedziela, 7 sierpnia 2016, 09:13 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 18 sierpnia (czwartek) o godz. 19. na koncert The Postman z cyklu Europejskie Spotkania z Muzyką przy Fontannie (w przypadku złej pogody Sala Biała MOK).

Zespół The Postman powstał w 1997 r. w Polkowicach. Założycielem i liderem jest Gracjan Machnicki, wielbiciel oraz wielki fan Beatlesów i muzyki z tamtego okresu.

Zespół zagrał od tego czasu ponad 1000 koncertów w Polsce, Anglii i w Niemczech. Swoją energią i charyzmą na scenie podbija każdą publiczność. Tutaj każdy szczegół jest perfekcyjnie dopracowany pod względem wizualnym i muzycznym. Garnitury szyte na miarę w dwóch wersjach: szare (model „A hard day’s night”) i czarne (model „Ed Sullivan”). Buty prosto z Liverpoolu, gitary, wzmacniacze i perkusja takie na jakich grała wielka czwórka. I to wszystko na żywo.

The Postman z Polkowic występował w takich programach jak: „Mam talent” – druga edycja, „Droga do gwiazd”, „Pytanie na śniadanie”, „Kawa czy herbata”, „Dzień dobry TVN”. Zajmował trzy razy 1. miejsce w Ogólnopolskim przeglądzie utworów Beatlesów w Dzierżoniowie. Wystąpił gościnnie w słynnym Estrel Hotel w Berlinie na festiwalu Beatlesowskim gdzie zdobył pełne uznanie publiczności.
Uwieńczeniem były koncerty w Liverpoolu w marcu 2010 r., gdzie jury przyznało nagrodę zespołowi The Postman z Polkowic za najlepszy kontakt i show na scenie.

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.