SPIN

Podziękowania od ARMS

Aneta Borkowska niedziela, 4 września 2016, 08:01 Aktualnie

1000x500px

Imprezy sportowo-rekreacyjne organizowane przez Agencję Rozwoju Miasta Siedlce pod koniec wakacji na stałe wpisały się w obchody Dni Siedlec. Bieg Siedleckiego Jacka, Nightskating oraz tegoroczna nowość Water Slide, zgromadziły tysiące uczestników.

Zadowolenie i uśmiech na Waszych twarzach jest dla nas największą satysfakcją, podziękowaniem oraz motywacją do dalszej pracy. Mamy nadzieję, że dostarczyliśmy mieszkańcom Siedlec i okolic dużo pozytywnych emocji i radości. Nie dokonalibyśmy tego gdyby nie udzielone wsparcie i pomoc, za co serdecznie wszystkim dziękujemy.

Szczególne podziękowania dla Prezydenta Miasta Siedlce Pana Wojciecha Kudelskiego za honorowy patronat nad naszymi imprezami.

Dziękujemy Naszym Sponsorom:

ZAKŁAD UTYLIZACJI ODPADÓW W SIEDLCACH
PGE POLSKA GRUPA ENERGETYCZNA
HONDA WYSZOMIRSKI
CUD MIÓD
KOMNET MEDIA
PKO BANK POLSKI
BENEFIT SYSTEMS
MKL BAU
PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYCZNE W SIEDLCACH
PEC SERWIS
M3 SKORUPKA
NOWAK DOM
SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH EUROSCHOOL
STUDIO Z PASJĄ
KROPLA BESKIDU
HURTOWNIE ELEKTRYCZNE ASAJ
ELMO
UNIQUA ROMAN GARWACKI
TRIATHLON SIEDLCE CLUB
VALMONT
FREZDROM
BERNDORF BADERBAU
F.H.U. WIK-MET
ORIFLAME JOANNA LASZUK

Dziękujemy za pomoc w przygotowaniu Eko Strefy podczas VII Biegu Siedleckiego Jacka, której głównym sponsorem był Zakład Utylizacji Odpadów w Siedlcach. Eko Strefę współtworzyły: Nadleśnictwo Siedlce, Nadleśnictwo Łuków, Nadleśnictwo Sokołów Podl., WFOŚiGW Oddział Siedlce, Stowarzyszenie TUTAJTERAZ oraz Fundacja RECAL.

Podziękowania kierujemy również do: PWiK w Siedlcach, MPK w Siedlcach, CKiS, MOK, służb medycznych, policjantów, strażaków, jednostek OSP, Jednostki Wojskowej w Siedlcach, Straży Miejskiej w Siedlcach, szkoły „Medyk”. Dzięki Waszej nieocenionej pomocy imprezy te mogły dojść do skutku. Wolontariuszom dziękujemy za ogromne zaangażowanie w przygotowania do VII Biegu Siedleckiego Jacka.
Dziękujemy patronom medialnym: Maratony Polskie.pl, Tygodnik Siedlecki, Sport Siedlce, Radio ESKA Siedlce, TV Wschód, Trener biegania.pl, Podlasie24.pl.

Szczególnie dziękujemy także Wam, drodzy Siedlczanie za serce, które daliście zawodnikom podczas Biegu Jacka. Dziękujemy za Waszą obecność, doping i wsparcie, za każdą szklankę podanej wody, za każdy u śmiech i dobre słowo dla biegaczy.

Przepraszamy i jednocześnie dziękujemy kierowcom za zrozumienie podczas utrudnień na drogach związanych z naszymi imprezami. Dziękujemy wszystkim, dzięki którym nasze imprezy zyskały pozytywny oddźwięk. To wszystko tworzymy dla Was i dzięki Wami.

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.