SPIN

Koncert „Guitar Division”

Aneta Borkowska niedziela, 11 września 2016, 14:49 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

koncert-mok-caly

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 23 września o godz. 19. na koncert „Guitar Division” z udziałem zespołów Piotrek Franczuk Blues Band, Vibrant i Hot Air. Sala widowiskowa „Podlasie”.

Pomysłodawcą koncertu jest Piotrek Franczuk – siedlecki gitarzysta, lider zespołu Piotrek Franczuk Blues Band. Jak sam mówi – Guitar Division to impreza, która ma na celu promocję dobrej muzyki gitarowej w wykonaniu siedleckich zespołów.

Wystąpią:

Piotrek Franczuk Blues Band – siedlecki zespół, który powstał w 2011 roku. Nazwa zespołu pochodzi stricte od założyciela składu, czyli znanego w środowisku muzycznym wyśmienitego gitarzysty Piotrka Franczuka, nauczyciela muzyki i wielkiego fana bluesa. Jego ostre riffy oraz długie i soczyste solówki zapewniają słuchaczom niesamowite doznania muzyczne. W składzie znaleźli się również:
Michał Skup – gitara
Wojtek Sałata – wokal
Jacek Zdanowski – bas
Paweł Ługowski – perkusja
Piotrek Franczuk – gitara

Vibrant – zespół pochodzi z Siedlec, powstał w połowie 2013 r. na zgliszczach formacji Outside. Obecnie Vibrant nagrał i samodzielnie wydał debiutancką płytę „The hell is around me”, której premiera miała miejsce 31 paźdzernika 2015. Sam zespół określa swoją muzykę jako Hell Rock czyli mieszanka rocka, metalu i… piekła? 😉
Leszek (Jebik) Kowalik – wokal/gitara,
Kuba (Cube) Kowalik – bass,
Daniel (Danek) Popek – gitara,
Grzegorz (Czeh) Wieczorek – perkusja

HOT AIR – to grupa przyjaciół, których połączyła wspólna pasja. Razem grają od 2013 r. Tworzą utwory mocne, rockowe, z jednoczesnym melodyjnym brzmieniem. Uwielbiają energię, którą przekazują publiczności na każdym koncercie.
Małgorzata Dragun (vocal)
Paweł Daniluk (perkusja)
Sebastian Marczuk (bass)
Piotr Przysiadka (gitara)
Tomasz Michalak (gitara)

Bilety w cenie 20 zł w przedsprzedaży i 30 zł w dniu koncertu do nabycia w kasach MOK przy ul. Pułaskiego 6 i Sienkiewicza 63.

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.