SPIN

Gitariada po raz ósmy

Aneta Borkowska czwartek, 29 września 2016, 15:29 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

gitariada-caly

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 7 października (piątek) o godz. 19. do sali „Podlasie” na Gitariadę. W tegorocznej edycji zobaczyć i posłuchać będzie można: Projekt 2010, Blues Project, Fenix, Route 66.

Już po raz ósmy w Siedlcach spotkają się wykonawcy, którzy przed niemal pięćdziesięcioma laty tworzyli w mieście rockową scenę muzyczną. Ich losy potoczyły się bardzo różnie. Łączy ich jednak wspólna przeszłość i miłość do starego, dobrego rocka. Na pomysł organizacji, a właściwie reaktywacji Gitariady wpadli dwaj, mający siedleckie korzenie, warszawscy muzycy – Tomasz Zwiech i Marek Skórczakowski. Ideą tą zarazili sporą grupę muzyków, którzy reaktywowali swoje „stare” zespoły i „maszyna poszła w ruch”. W ciągu siedmiu lat impreza wyrobiła sobie tak wielką rzeszę fanów, że Gitariada wpisała się na stałe w cykl kulturalnych wydarzeń Siedlec.

Bilety w cenie 20 zł w przedsprzedaży oraz 30 zł w dniu koncertu do nabycia w kasach MOK przy ul. Pułaskiego 6 i Sienkiewicza 63. Rezerwacje tel. – 25 794 31 03.

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.