SPIN

Koncert zespołu Nie śpijcie! Nie!

Aneta Borkowska piątek, 30 września 2016, 19:41 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

dzien-papieski-caly

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 9 października (niedziela) o godz. 18. do sali „Podlasie” na koncert zespołu Nie śpijcie! Nie! w ramach XVI Dnia Papieskiego w Siedlcach.

XVI Dzień Papieski odbędzie się w tym roku pod hasłem „Jan Paweł II – bądźcie świadkami miłosierdzia”, które nawiązuje do kościelnego Roku Miłosierdzia ogłoszonego przez Papieża Franciszka. Z tej okazji wystąpi zespół Nie śpijcie! Nie! do którego należy odważna młodzież w wieku od 14 do 25 lat.

Skład zespołu to 25 osób, w tym sekcja wokalna i instrumentalna. Ich styl muzyczny zawiera w sobie elementy muzyki soul, rock i gospel. Od strony wokalnej zespół prowadzi Monika Wydrzyńska, natomiast za stronę instrumentalną odpowiedzialni są: Rafał Mazurek i Kamil Komendecki, asystentem kościelnym jest ks. Sławomir Arseniuk. W zespole drzemie duży potencjał co można było ostatnio zobaczyć i wysłuchać podczas obchodów Światowych Dni Młodzieży w Siedlcach jak i w Krakowie, gdzie zespół przez wiele dni prowadził z bardzo dobrym skutkiem animację muzyczną dla pielgrzymów.

Wstęp bezpłatny.

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.