SPIN

Gotowanie na ekranie – „Ugotowany”

Aneta Borkowska czwartek, 20 października 2016, 14:34 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

NoveKino Siedlce zaprasza 28 października o godzinie na drugą odsłonę cyklu Gotowanie na ekranie. Tym razem na ekranie dramat i komedia w jednym “Ugotowany”.

Adam Jones (Bradley Cooper) to charyzmatyczny szef kuchni, który w młodym wieku zyskał rozgłos jako guru paryskich restauratorów. Podążał własną ścieżką i tworzył intrygujące połączenia smaków. Nie udźwignął jednak ciężaru sławy, zniknął z pierwszych stron gazet i rozpłynął się w powietrzu. Teraz, wolny od wszelkich uzależnień, próbuje swoich sił w sercu kulinarnego Londynu. Gromadzi doborową załogę, by stworzyć najlepszą restaurację na świecie. Czy, kierując grupą utalentowanych ekscentryków, zdoła wspiąć się na kulinarny Olimp? Czy uczucie do pięknej Helene (Sienna Miller) nie przeszkodzi mu w zdobyciu upragnionej, trzeciej gwiazdki Michelin?

reżyseria: John Wells,
scenariusz: Steven Knight,
aktorzy: Bradley Cooper, Sienna Miller, Omar Sy,
gatunek: dramat/komedia,
kraj produkcji: USA,
rok produkcji: 2015,
czas trwania: 101 minut,

Partnerem wieczoru będzie Manufaktura Cieleśnica – miejsce niezwykłe, które powstało przy Pałacu Cieleśnica.  Twórcy Manufaktury są  dumni z tradycji i zdrowia  płynącego z naturalnych polskich produktów. Jej wartością stały się receptury na przetwory domowe. Manufaktura Cieleśnica to limitowana oferta produktowa oraz zestawy upominkowe!!!
Słuchając podpowiedzi przyrody kuszą się o coraz to nowe połączenia smakowe. W  manufakturze świetnie smakuje zielona herbata z jabłkiem i pąkami sosny, z miętą i czarną porzeczką, z rabarbarem i kwiatem lipy, syrop rabarbarowy z różą, nalewka z kwiatów czarnego bzu, dżemy, zioła – wszystko co jesienną porą nastraja do spotkań i dobrych rozmów o filmie „Ugotowany”.

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.