SPIN

Siedlce na Fali, czyli zawody Smoczych Łodzi w Siedlcach

Aneta Borkowska poniedziałek, 7 listopada 2016, 13:05 Aktualnie, Sport

spin-1000x500px

Agencja Rozwoju Miasta Siedlce nowy rok zacznie z wielką pompą! 5 stycznia (czwartek) 2017 roku w Parku Wodnym Siedlce organizujemy Zawody Smoczych Łodzi pod hasłem „Siedlce na Fali”.

Będzie to impreza o charakterze sportowo – rekreacyjnym jakiej w Siedlcach jeszcze nie było! To pierwsza tego typu impreza rozgrywana w Parku Wodnym Siedlce. Do zawodów zapraszamy szkoły średnie oraz drużyny z siedleckich firm i instytucji.

Ideą zawodów jest popularyzacja sportów wodnych oraz wdrażanie nowych form rozgrywek wśród lokalnej społeczności. Chcemy, aby sporty wodne przyczyniły się do zwiększenia aktywności fizycznej w naszym mieście, a przy tym dawały mnóstwo zabawy i radości. Dla uczniów szkół średnich będzie to okazja to promowania zdrowej rywalizacji, a dla firm i instytucji sposób na integrację i pokazanie, że trzymać formę można w każdym wieku.

Sześcioosobowe drużyny, zasiądą naprzeciw siebie w jednej łodzi, załogi obu drużyn wiosłują w przeciwną stronę. Wygrywa ten, kto przepchnie łódź na stronę przeciwnika. Najważniejsze jest równe tempo i koordynacja zawodników.

Jak wziąć udział w zawodach? Regulamin, formularz zgłoszeniowy i  wszystkie potrzebne informacje znajdziecie na stronie ARMS (kliknij)

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.