SPIN

Siedlecka Fala Dźwięku

Aneta Borkowska niedziela, 13 listopada 2016, 19:48 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

siedlecka-fala-dzwieku-caly

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 24 listopada (czwartek) o godz. 19. na Siedlecką Falę Dźwięku. Wystąpią Carrion i Apple Pie. Sala widowiskowa „Podlasie” MOK.

carrion

Carrion powstał na początku 2003 roku w Radomiu. Po zagraniu wielu koncertów oraz festiwali został zauważony przez wytwórnię MJM Music PL, z którą podpisał kontrakt fonograficzny. Zaowocowało to wydaniem czterech płyt „Carrion” (2007), „El Meddah” (2010), „Sarita” (2012), „Dla idei” (2014). Obecnie pracuje nad kolejnym krążkiem, który ukaże się wiosną 2017 roku. Zespół ma na koncie kilkaset koncertów zagranych w Polsce, UK oraz USA.

apple_pie1

Apple Pie to grupa pięciu muzyków wywodzących się z Siedlec i mających niemałe doświadczenie z innych projektów muzycznych. Grupę od 2015 roku tworzą: Paweł Skolimowski (wokal & gitara), Daniel Narożnik (gitara & wokal), Przemysław Pałdyna (bas & wokal), Dominik Skorupski (elektronika), Grzegorz Wieczorek (perkusja). Gatunki muzyczne w jakich się poruszają to: post-rock, alternative, electronic i indie. Całość dopełniają polskie teksty autorstwa Pawła Skolimowskiego.

Podczas koncertu wystąpią również zwycięzcy Przeglądu Zespołów Rockowych „Krótkie Spięcie”.

Bilety w cenie 20 zł w przedsprzedaży i 30 zł w dniu koncertu do nabycia w kasach MOK przy ul. Pułaskiego 6 i Sienkiewicza 63. Rezerwacje: 25 794 31 03.

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.