SPIN

Lodowisko otwarte już od 19 listopada

Aneta Borkowska środa, 16 listopada 2016, 11:37 Aktualnie, Sport

spin-1000x500px

Dobra wiadomość dla entuzjastów sportów zimowych i białego szaleństwa. Zima zbliża się do nas coraz większymi krokami. Z pewnego źródła wiemy, że będzie i śnieg, i mróz, i ślizgawka. Ostatni punkt gwarantowany już od soboty, 19 listopada.

Zapraszamy na inaugurację sezonu zimowego na Lodowisku przy ul. Prusa 6. Pora wyciągnąć z szaf figurówki, hokejówki i panczeny, i widzimy się na tafli!

W sobotę od godz. 11:00 do 13:45 wejście dla dzieci do lat 12 wraz z opiekunami.

Pozostałych sympatyków łyżew zapraszamy w godzinach:
15:00 – 16:30
17:00 – 18:30
19:00 – 21:30.
Od godziny 10:30 będzie otwarty punkt ostrzenia łyżew.

Zasady korzystania z obiektu są takie same jak w ubiegłym sezonie. Cena biletu normalnego wynosi 4 zł, ulgowego – 3 zł, wypożyczenie łyżew odpowiednio: 6 zł i 4 zł. Wypożyczenie kasku jest bezpłatne. Bilet wstępu upoważnia do 30 minut jazdy. Dopłata za przekroczenie czasu naliczana jest z dołu za każde przekroczone 6 minut. Naliczanie czasu rozpoczyna się przy kołowrotach, przechodząc z przebieralni na płytę lodowiska. Na zewnętrznej ścianie budynku znajduje się czytnik czasu pobytu, dzięki któremu w dowolnej chwili można sprawdzić, ile czasu nam jeszcze pozostało.

Przypominamy, że na lodowisku funkcjonuje Siedlecka Karta Sportowa. Jest to najwygodniejszy sposób skorzystania z lodowiska, z karnetem bez problemu zapłacisz za siebie i towarzyszące Ci osoby.
Do naszej wypożyczalni trafiły już nowe łyżwy, kaski i ochraniacze. Dla najmłodszych stawiających pierwsze kroki na lodzie, polecamy specjalne płozy saneczkowe oraz wypożyczenie pingwina do nauki jazdy. Wzorem ubiegłego roku w sobotnie i niedzielne przedpołudnia wprowadzamy godziny dedykowane wyłącznie rodzicom z dziećmi do lat 12.

Zachęcamy także do odwiedzenia poczekalni, znajdujące się na piętrze budynku, która oferuje duży wybór gier planszowych, układanek, stoły do piłkarzyków i bilarda, strefę zabaw dla maluszków, a także automaty z gorącymi i zimnym napojami, słodyczami. Tutaj każdy może wygodnie usiąść i odpocząć, a rodzice obserwować przez okno swoje pociechy.

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.