SPIN

Gwiazdka Mikołaja, czyli Mikołaj dla wszystkich

Aneta Borkowska niedziela, 27 listopada 2016, 16:24 Kultura, Zapowiedzi kulturalne

gwiazdka-mikolaja-caly

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 4 grudnia (niedziela) o godz. 12. na Gwiazdka Mikołaja, czyli Mikołaj dla wszystkich. Sala widowiskowa „Podlasie” MOK.

Ho, ho, ho, Święta już za pasem! Ogień w kominku rozpalony, a dzieci właśnie przystrajają zieloną choinkę. Nie tylko tutaj praca wre. Elfy w fabryce prezentów też mają ręce pełne roboty. W gotowości jest już Elf Psotnik i Elfica Śmieszka. Ale zaraz zaraz… Gdzie jest Święty Mikołaj? Jak mają się odbyć święta bez ich głównego bohatera? Tyle listów czeka na przeczytanie, tyle prezentów do rozdania… Czy dzieci pomogą odnaleźć Mikołaja? Czy razem z Elfami uratują Święta? Przekonajmy się,  wyruszając w świąteczną podróż, podczas której oprócz tańczących, roześmianych Elfików spotkamy Śnieżynkę, Elfa Rudolfa Czerwononosego oraz Panią Choinkę którzy przygotowali program artystyczno-animacyjny stworzony specjalnie dla najmłodszych widzów.

Niezapomniane chwile czekają na Was podczas tego świątecznego spektaklu pt.  „Gdzie jesteś kochany Panie Mikołaju”, a tuż po nim w wyjątkowym nastroju wszyscy razem  będziemy oczekiwać na przybycie najważniejszego Gościa…  z którym dzieci będą mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ponadto w programie gry, zabawy i konkursy z nagrodami oraz pokazy chemiczne,  widowisko które łączy świetną zabawę i sporą dawkę wiedzy. Proste reakcje chemiczne, a zarazem niesamowite efekty, jakich się nie spodziewacie.  Czy wiecie co to takiego „trąba słonia”, albo jak w wodzie znika atrament? Właśnie tego między innymi dowiecie się na pokazie „Magia Świata”, czyli chemia w próbówce dla każdego.

W niedzielne grudniowe popołudnie czeka nas wiele atrakcji, radości i dobrej zabawy, a wszystko w mikołajkowym, przedświątecznym nastroju! Wstęp wolny

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.