SPIN

Gala Christmas Party za nami

Aneta Borkowska środa, 21 grudnia 2016, 15:49 Kultura

christmas-party-01

Już czternasty raz ludzie o wielkich sercach, czujący potrzeby innych podarowali dzieciom nie tylko wspaniałe prezenty, ale pozwolili przede wszystkim poczuć magię świąt.

Dzieci z Domu w Kisielanach i dzieci ze Solecznik na Litwie dzięki sponsorom, mecenasom o szlachetnych sercach, były szczególnymi gośćmi na piątkowej Gali organizowanej przez Europejskie Centrum Szkolenia Językowego Eurolingua. Kolejny raz impreza odbyła się w sali bankietowej Orchidea, w której piękny wystrój, pachnące choinki, blask świątecznych ozdób stał się magicznym tłem dla występów dzieci. Wszystkie dzieci w podzięce – za dar najpiękniejszy – za serce, wystąpiły na scenie prezentując swoje umiejętności wokalne, taneczne i instrumentalne.

christmas-party-03

W specjalnie dobranym repertuarze znalazły się piosenki w różnych językach – po polsku, litewsku, angielsku, rosyjsku, hiszpańsku, francusku i niemiecku. Każdy utwór był swoistą dedykacją od dzieci dla Mecenasów Gali o wielkich sercach. Kolędy, pastorałki, montaże słowno – muzyczne wywoływały wzruszenie i niejedną łezkę.

Szlachetna idea, jaką jest niesienie pomocy drugiemu człowiekowi znalazła spełnienie właśnie w tej charytatywnej Gali  „Dzieci Eurolingua – Dzieciom lokalnie i międzynarodowo” Christmas Party 2016.

christmas-party-02

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.