SPIN

Siedlce na fali, czyli zawody Smoczych Łodzi

Aneta Borkowska piątek, 30 grudnia 2016, 09:27 Aktualnie, Sport

smocze-lodzie

Agencja Rozwoju Miasta Siedlce nowy rok zaczyna z rozmachem!. W czwartek (5 stycznia) w Parku Wodnym Siedlce odbędą się Zawody Smoczych Łodzi pod hasłem „Siedlce na fali”.

To impreza sportowo-rekreacyjna jakiej w Siedlcach jeszcze nie było. Zawody będą również świetną okazją do świętowania 3 urodzin Parku Wodnego Siedlce. W samo południe rozpoczną się rozgrywki dla drużyn z siedleckich szkół ponadgimnazjalnych, natomiast o godz. 17:00 do rywalizacji stanie 16 drużyn, wśród których zobaczymy m. in. przedstawicieli siedleckich firm, policjantów, strażaków, dziennikarzy i sportowców.

Przypomnijmy na czym polegają zawody. Sześcioosobowe drużyny, siedząc naprzeciwko siebie w ponad 12-metrowej łodzi, wiosłują w przeciwną stronę. Wygrywa ta załoga, która przepchnie łódź na stronę przeciwnika. Najważniejsze jest równe tempo i dobra koordynacja zawodników.

Tego po prostu nie można przegapić. Zapraszamy na trybuny do wspólnego kibicowania.  Wstęp wolny – ilość miejsc ograniczona. Nie możesz być razem z nami? O godz. 20:00 rozpoczynamy relację live
z półfinałów. Zawody będą transmitowane na żywo za pośrednictwem TV Wschód oraz w internecie.

Kto wygra? Która drużyna okaże się najlepsza? Jedno jest pewne! Przed nami duża dawka świetnej zabawy! My nie możemy się już doczekać!

LINK DO TRANSMISJI :

https://livestream.com/accounts/22480055/events/6815869

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.