SPIN

Ferie na sportowo z ARMS

Aneta Borkowska piątek, 13 stycznia 2017, 16:23 Aktualnie, Sport

Ferie zimowe coraz bliżej. Pora zaplanować wypoczynek dla swoich dzieci i zadbać, by czasu wolnego od szkoły nie spędziły przyklejone do komputera. Zapraszamy do skorzystania z oferty ferii stacjonarnych przygotowanych przez Agencję Rozwoju Miasta Siedlce.

Nasze atuty to doświadczenie i pasja. Wypoczynek zimowy i letni dla dzieci organizujemy od lat. Posiadamy sympatycznych opiekunów i instruktorów z uprawnieniami i dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi. Zapewniamy profesjonalną opiekę, ciekawe zajęcia, wyżywienie (drugie śniadanie i obiad z deserem), ubezpieczenie NNW.

Program Ferie na sportowo skierowany jest do uczniów klas I-VI szkół podstawowych. W programie różnorodne zajęcia ruchowe (warsztaty taneczne, trening siatkówki z zawodnikami KPS-u, elementy koszykówki, jazda na łyżwach pod okiem hokeistów z STH, akrobatyka sportowa i sztuki walki z grupą Kawashi, trening Aikido, zawody lekkoatletyczne, basen).

Ponadto nietuzinkowe warsztaty prowadzone na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach (eksperymenty chemiczne, rzeźbiarstwo i ratownictwo medyczne), spotkania z ciekawymi osobami, wyjście do kina, wycieczka do Planetarium.

Zbiórka codziennie o 8 rano na Ośrodku Sportu, odbiór dzieci o 15:45 z Parku Wodnego Siedlce.

Terminy:
I turnus: 13 – 17 lutego (5 dni)
II turnus: 20 – 24 lutego (5 dni)
Zajęcia od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 15:45.
Koszt turnusu: 450 zł/os.

Informacje i zapisy: Ośrodek Sportu, ul. Prusa 6 / tel. 25 644 14 41 / pon-pt w godz. 8-15

reklama

Możliwość komentowania jest wyłączona.